Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hónapokra visszamenőleg...

Hónapokra visszamenőleg kijegyzetelelte a hozzátartozóm a panaszkodó üzeneteimet,ami őt ápoló családtagokhoz kerult és elolvasták.Hogy éljek így tovább?

Figyelt kérdés
Gondozásra szoruló demens beteg. Otthoni ápolása atmeneti, mert 24 órás felügyelet kell. Kis lakhatásomban, egyedul, saját betegséggel, nem tudtam bevállalni, így került a testvérhez, ahol rendezett család van, jó körülményekkel. Én csak hétvégi látogató lettem. Az orrom alá tették a füzetet, amiben minden őrlődő smsem le volt írva. Hatalmas a szégyenem, ami eddig is megvolt. Nem tudok tukurbe nézni. Mi a kérdés? Ugy érzem, el lettem árulva, a szégyent hogy ki lettem adva.Így folytatni, értelmét sem látom, és meg sem érdemlem. Nem tudom mit várok a kérdésre. Azt látom,hogy nem vagyok érdemes a továbbra. Erre várok megerösitest

márc. 3. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"Így folytatni, értelmét sem látom, és meg sem érdemlem". Ez hülyeség. Úgy folytatod, hogy tanulsz a dolgokból és legközelebb máshogy csinálod. Ez nem élet-halál kérdése. Majd idővel elmúlik a szégyenérzet is (és arról szó sem esett, hogy ne lett volna jogos vagy valós amit leírtál).
márc. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mi más lett volna részedről a helyes magatartás? Megtetted ami tőled tellett, innentől fogva a továbbiak nyugodtan nevezhetőek alakoskodásnak. Tehát feleslesges magadat büntetned ezért.
márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Talán új nap újat hoz. Majd az utódok tanulnak belőle

Akkor azt tettem amire képes voltam. Vissza mér nem tudok menni

márc. 3. 10:36
 4/4 anonim válasza:
En nem ertem a kerdest.
márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!