Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem fogadnak el?

Miért nem fogadnak el?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam az a központi ember ,bár érzem magamban,hogy lehetnék több egy kis lúzer ,csendes csajnál ,de valahogy ennél több sose futotta látszatra. Osztályomban kissé ki vagyok rekesztve ,és nen ez az elsö közösség ahol ez történik.

És nem tudom miért. Sose voltam bunkó senkivel,mindenkivel kedvds vagyok,és csak arról beszélek ,ami őt érdekli ,de egyszerűen mindig perifériára szorulok. És belefáradtam. Biztos hordozok valami traumát (régen szekáltak,azóta van ez a görcsösség),meg van a belső védkezésem,mindig felismerem magamon. De hát tényleg mindig ugyanazokat a dolgokat vonzom be ,mindig áldozat típus szerepem van. Mindig csak arra ugranak ,amit én mondok.Ilyen idősen már vágynék

társaságra,olyan rendes tiniskedésre,tényleg egy plázázásra,buli ,sima kávéra belülni ,beszélgetni,haverkodni. De nincs kivel. És az ember lenne extrovertált,de nincs kivel. És oke ,valaki szerint ez egy döntés de szerintem azért közrejátszik benne a társaság. És ez a körforgás,már lassan több mint 3 éve...:)

Eleinte barátkozgatok valakivel,aztan rám un ,észre sem vesz. Pedig simán el tudom magam képzelni hangemberként,társasági emberként ,de sose volt ez. Most is itt ülök az osztályban emberek között és nagyon semmi, egy egyoldalú beszélgetésen kìvül egy lánnyal ,akihez mindig csak én megyek oda,ő sosem. De nem is érdeklődik semmiről. Meg egy másik csaj ,aki szintén nem szól,mindkettőt nekem kell szórakoztatni. Mindig csak egyoldalú barátságaim voltak.És én ebbe is belefáradtam. De ha nem keresnék tök egyedül lennék. Gondolom azt magamban,hogy majd alakul,akár az osztályban, akar az életben ,de őszintén kicsit a godor alján érzem magam (mar vagy 3 éve :)Meg ha csak az osztályt vesszük ,egyik se "alkalmas"(most ez nagyképüen hangzik,pedig rohadtul toleráns vagyok,csak legyen valaki) arra,hogy bármi barátság legyen ,egyik mujább mint a másik,a másik meg majmabb. És a fiúk is hasonlóak. Gyakorlatilag undorodnak tolem,hogy ki uljon mellem,pedig az eg vilagon semmi nincs velem,rossz szavam se volt ,budos se vagyok. Vagy ennyire undorító lennék! És ezt sokszor látták így kozossegben. Ez a sorsom vagy mi?:)

Sportra is járok,tobb dolgot kiprobaltam,elvagyok emberekkel,de baratsagokat kotni képtelen vagyok szerintem. Az elvagyokból szoktam a perifériára kerülni. És nem kell hozzá tennem semmit.Valakinek valami tipp? Beszéljek suli pszhichologussal? Komolyan nem vagyok szomoru,nem bántanak a hülyeségek,hogy ki hogy ul le mellem,vagy nem ,de mégis zavar. Na jó,igazából mondhatnám ,hogy jól kezelem ,de folyamatosan nyomaszt,szorongok,dühkitöréseim vannak otthon, vagy elsírom magam,ha egy kicsit is bántva érzem magam,meg gyomorgörcs rendszeresen .

Társaságra vágyom ,mert úgy érzem senkinek sem mutattam/mutathatom meg önmagam. Senki nem ismer igazán.

Anyu szerint látszik rajtam a bánthatóság. Hogy belém lehet rúgni.

Remélem nem túl szánalmas ,meg kilinikai eset sem,vesszőkre ,írásra meg annyira nem figyeltem :)

Tudom, attól hogy kiírtam,nem változik meg az életem,de tényleg változást szeretnék ,szóval help.

16/L



márc. 11. 13:05
 1/6 A kérdező kommentje:

Elvileg minnél jobban akarsz valamit,annál jobban taszítod ,de úgy érzem süllyed a labam alatt a talaj ,és tényleg minnél jobban kapálozok ,annál rosszabb.

Csak már nem tudom,hogy álljak hozzá,hogy ne magányosan töltsem el a tini évemet, úgy hogy mindenki utál. Mert nyomoréknak tartanak,annak a típusnak látszom,pedig nem vagyok az. Csak csendessebb vagyok azok kozott ,akiket nem bírok.

márc. 11. 13:11
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

"vágynék társaságra,olyan rendes tiniskedésre,tényleg egy plázázásra,buli ,sima kávéra belülni ,beszélgetni,haverkodni. De nincs kivel"


ienre én is de a környéken meg nincs pláza se kávézó a legközelebbi szórakozóhely is 40 kilométere hogy verte meg a bánat pusztuljon a világ csak baj ne legyen temeravtena legalább barataim vannak


-üdv egy borsodi zsákfalubol

márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

"csak arról beszélek ,ami őt érdekli"

"úgy érzem senkinek sem mutattam/mutathatom meg önmagam. Senki nem ismer igazán."

Ha elbújsz, hogy lehetnél bárkinek is érdekes? Mutasd meg magad. Szólj hozzá dolgokhoz. Hívj el valakit valahova. Beszélj magadról.

márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gabor49 ***** válasza:
44%
valami miatt biztos nem szeretnek de erre itt ugyse kapsz normalis választ mivel nem ismernek
márc. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xp ali ***** válasza:
Túl okos vagy hozzájuk? Majd az egyetemen megtalálod a társaságodat. Sok ilyet láttam. Sok kiközösített okostojás az egyetemen kivirul. Barátkozik, pasizik, jó csaj lesz, szeretik. Nyugi.
ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hasonló tapasztalataim vannak, de én nem próbálkozom annyira. Általánosban még próbáltam tenni ellene de sosem sikerült.


Csak azt akarom hogy tud, nem a te hibád. Egy iskola pszichológus nem árthat. Talán ki talál valamit. Ne add fel.

ápr. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!