Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A fiam bejelentette h meleg,...

A fiam bejelentette h meleg, es nem tudom feldolgozni, segitetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 19:30
1 2
 1/15 anonim válasza:
30%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2010. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Ezt csak egyedül lehet.
2010. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
Lazas?
2010. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Lődd a Dunába. Nem, komolyan, fogadd el, ez nem betegség, ez választás kérdése. Kérdezd meg tőle, hogy mit gondol a biszexualitásról. Akkor még van esély a nők felé is. De soha, de soha ne képzeld el amint valakivel csinálja. Esetleg egy férfival csókolózik.
2010. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy neked nem könnyű, de kérlek próbáld meg az Ő oldalát is nézni. Mennyire nehéz lehetett neki mikor megtudta, és mennyire nehéz lehetett ezt neked elmondania! Ha tényleg szereted, ne mutasd ki neki, hogy ez neked nem tetszik. Beszélgethetsz vele, sőt, érdeklődj még ezután, de szerintem semmi apró jelét se mutasd annak, hogy ettől kevesebbnek tartanád, inkább fejezd ki neki a szeretetedet még jobban, hiszen most az eddigieknél sokkal nagyobb szüksége van rá.


Amúgy nézd úgy, hogy ez az Ő élete, és ugyanaz a gyermek akit te neveltél, szerettél, csak Ő nem azt szereti mint az átlag. Ettől még nem rosszabb vagy kevesebb! Ne azon rágódj, hogy mások mit fognak gondolni, vagy a társadalom számára ez hogy jön ki, hanem, hogy ha Ő így érzi jól magát, támogatom!

2010. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

az egyetelen gyermekem aki unokakat adhatott volna, es most ez torteneik,

..nem tudom elfogadni akarhogy probalkozom

2010. okt. 27. 21:43
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Sajnálom. Mást nem tehetsz vagy elfogadod, vagy eldobod
2010. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
nem is kell elfogadnod. Sok nagyszájú majd megérti ám, amikor majd nekik is ezt mondják majd. Most még okéé, álljunk ki a sok búzamező mellett, mert milyen jóó! Aztán majd amikor ugyanez megtörténik, akkor már 40 éves fejjel közel sem ezt fogják gondolni, hanem de jó lene már egy unoka... De nem lesz, mert a fiú egy nagy B*zi. kegyetlen dolog. Sajnálom.
2010. okt. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Az utolsó válaszolónak nagyon irritált a hozzáállása. Ez a génekben van, az emberek így születnek és csak kérdés, hogy mikor ébrednek rá. Ez nem betegség, nem kell sehogysem megváltoztatni és nem is szabad. Most mennyivel lenne jobb ráerőltetni valamit a gyerekedre és megkeseríteni az életét? Ehhez nagy erő és bátorság kellett, tiszteld az őszinteségét és támogasd, hogy érezze nincs egyedül. Fontos, hogy mellette állj és éreztesd vele, hogy ő ettől még nem lett semmivel sem rosszabb. Nagyon nehéz időszak ez neki és valószínűleg nem lesz könnyű élete, ezért lényeges, hogy legyél mellette. Nem az unokák a fontosak, meg az ilyesmi, hanem egyedül a boldogsága. A meleg emberek sem különbek tőlünk, sőt némelyikük sokkal érzékenyebb lelkű és becsülni kellene őket, mert talán eszünkbe sem jut, de hatalmas erő kell ehhez, hogy felvállald magad és szembe szállj egy egész világgal. Ja és bocs, hogy itt jártatom a szám 13 éves létemre, de én így gondolkodom és szerintem ez a helyes, mindenkinek megértőbbnek kellene lennie. Tolerancia, elfogadás, együttérzés, egyenlőség, satöbbi... Ismeretlen fogalmak, mi?
2010. okt. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
73%
Az én fiam is meleg,de elfogadtam.Mondjuk nekem nem volt nehéz,mivel van egy pár meleg barátom,és van még egy fiam.Csak szeresd és ennyi.És ezt ő mondta neked?
2010. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!