Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelenthet az álmom és...

Mit jelenthet az álmom és miért nem találom a választ rá?

Figyelt kérdés

álmomban tudom, hogy tudok lebegni, felemelkedni a földtől szép lassan, nem félek, a tenyerem a föld felé néz, és nagy erőt érzek. azt viszont nem tudom, miért kaptam ezt az "erőt", kérdezősködöm, próbálom megtudni az emberektől, hogy miért kaptam ezt, mit kell ezzel csinálni. mintha egy bevásárló központban lennék, picit megemelkedem, az emberek nem ámulnak el, de lopva figyelik mit csinálok, én sem érzem ezt az egész helyzetet idegennek. fura hogy végig nagy biztonságot érzek, pedig a valós életben tériszonyos vagyok :).


próbáltam keresni, hogy mit jelent ez, de nem igazán találtam rá választ :(.

vélemény?


2010. nov. 3. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

o_O Érdekes!

Az álmoknál mindig valami elvonatkoztatott dolgot kell keresni.

Szerintem:

Kapsz valamit, ami másokat nem izgat fel, de kérdőre vonják.

Vagy valami ilyesmi... xD

2010. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem hasonló álmaim voltak pár éve aszem...1-2között


szóval én úgy tudtam lebegni, hogy előre dőltem a kezeime fel(mintha megadnál magamat) atán a lábaimat hirtelen felkapom a földtől és vizszintes heylzetben vagyok;

és igy tudtam repülni sokat(valóságban énis tériszonyos vagyok)és nem féltem hogy lesesek, kb fél 3/4ed évig álmodntam ezt vagy több ideig, aztán leváltotta ezt az álmomat az az álom hogy próbálok igy repülni: de nem birok: és amikor felemelem a lábaimat vizszintes tartásban vok egy kis ideig, de lassan süllyedek lefelé: lassan leérek a földre hassal: és amikor már hason fekszem, erőlködöm hogy lebegjek újra, és felemelkedek 10-20centit aztán visza süllyedek a földre és vége az álomnak...


én sem tudom hogy mi volt ez, de nagyon sok dolog megváltozott körülöttem(és folyamatosan változik)


F16

2010. nov. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :). érdekes dolgok az álmok, mindig figyelek rájuk. remélem pozitív lesz a változás, rámférne :). minden jót nektek is :)
2010. nov. 5. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!