Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nyernétek a lottón ti mit...

Ha nyernétek a lottón ti mit vennétek?

Figyelt kérdés
jelenleg 80 millkárol van szó
2010. nov. 4. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kéró,kocsi,rucik,cipők,ékszerek,bankba,családnak,barátoknak,bulikra.kb ennyi.:)
2010. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha Te nyernél a lottón, én semmit sem vennék! :D


Ha én nyernék, akkor kocsit, lakást. Sajnos 80 milla túl sok mindenre nem elég, 1-2 millárdból már több ötletem lenne.

2010. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
80 guriga nekem elég. visszaadnám a tartozásokat, vennék egy kecót, átalakítanám kvázi önellátóra, napelemek, napkollektorok, szélturbina, fúrt kút, víztisztító, ami a csövön kifér, építenék egy üvegházat tele fűvel, és rohadjon meg az egész világ.
2010. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmit.
2010. nov. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát ha nekem adnád a pénzt, akkor vennék neked egy nyalókát, a többi meg az enyém :)


16/L

2010. nov. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha te nyernél én levegőt vennék h. de jó neked!de jó mélyet!!
2010. nov. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező szerintem elírta! "Ha nyernéL a lottón ti mit vennétek?" <- a "K" és az "L" közel van egyémáshoz! Ha meg nem akkor elnézést!


Amúgy pont tegnap jutott eszembe. És számomra egyértelmű: felépíteném a házunkat! Jól jönne, tényleg! :(

2010. nov. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

elköltöznék itthonról, persze nem most, de amint megtehetném

sajna tényleg nem sok, rövidtávon igen, hosszútávon nem annyira

szóval lakást vennék, nem nagyot, mert úgyis egyedül laknék, mert a nővéremet oda biztos be nem engedném, biztosan egyedül érezném magam, de még ez is jobb, mert ezt már nagyon unom, és akkor berendezném a lakásomat, nem tömném tele mindenfélével, a dekorációt hagynám, mert nem létfontosságú, nehéz lenne munkát találnom ezért nem költekeznék túlságosan, nem lehet könnyű fenntartani egy lakást, vennék ruhákat, cipőket, sminkes kellékeket

ettől boldogabb nemigen lennék, egy ideig biztosan tetszene, de utána megunnám és nézhetnék egy új dolog után

mindig is úgy gondoltam, hogy a pénz boldogít, ez így is van szerintem, de ez csak rövidtávon és csak akkor ha nem tudjuk rendesen kihasználni a pénzt, ha elköltjük hülyeségekre ahelyett, hogy befizetnénk egy jógatanfolyamra vagy bármire ami érdekel


ha te nyernél remélem okos dologra költenéd

2010. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80 milla nem túl sok egy ház ozt kész de vmi fullos kéro
2010. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
„A lottó azoknak az adója, akik nem tudnak számolni.”
2010. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!