Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én vagyok a hibás ha átvertek?

Én vagyok a hibás ha átvertek?

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista fiú vagyok.

Interneten rendeltem mobilt 46E Ft értékben, de az illető nem küldte el a csomagot, és eltűnt. Erre ráment az összes spórolt pénzem és másikat már nem tudok venni.

Mondtam már többeknek is, de mind azt mondták, hogy jó hülye vagyok és megérdemeltem. Meg azt mondogatták, hogy velük ilyen sose történhet meg mert ők aztán sokkal jobban vigyáznak, és különben is.

Ezek után már nem tudom mi legyen és hogy tegyem túl magam rajta hogy ilyen csúnyán rászedtek.


2010. nov. 12. 14:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, rendőrségnek jelentettem, de az ilyeneket úgyse kapják el soha...
2010. nov. 12. 14:46
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Hát... Pech.. Legközelebb figyelj oda, legyél óvatosabb. És inkább nézd a pozitív oldalát, h most CSAK 46ezerrel csaptak be, nem pedig több 100zal esetleg. Mindenki hibázik, ja, szar érzés. De tanulni kell belőle, az a lényeg! :)
2010. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem a 46 ezer az elég sok, mivel ennyi volt a pénzem össz. Kb olyan, mintha valakinek leég a háza és a biztosító nem fizet.


Meg mit mondjak akkor azoknak akik ezzel szívatnak engem, meg hogy ők aztán sokkal jobbak ennél, hogy őket átverjék?

Igazából nem is csak a pénz zavar, hanem a szégyen és a sok "okostojás", akik rajtam röhögnek.

2010. nov. 12. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Legközelebb inkább üzletben vásárolj magadnak telefont!
2010. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pénzt utaltad, akkor bankszámlaszám alapján meg tudja keresni a rendőrség. Ha postán küldted, akkor a cím alapján. Más kérdés, hogy nem nagyon foglalkoznak vele.

Minden városban van bírósági panasznap, menj be és kérj tanácsot, hogy mit tehetnél még (fizetési meghagyás, vagy ilyesmi)

Az hülyeség, hogy jó hülye vagy és megérdemelted, szinte bárki belefuthat egy ilyen dologba. Vannak akiket sokkal többel vernek át. Akik meg most a legnagyszájúbbak, majd megjárják valami hasonlóval (tapasztalat)

2010. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
NE UTALJ ELŐRE NE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRENE UTALJ ELŐRE
2010. nov. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!