Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az nem normális ha egyre...

Az nem normális ha egyre többet gondolkozom a gyógyszer túladagoláson, ugye?

Figyelt kérdés

antidepresszánst szedek egy ideje, de még azt hiszem nem használ, mert pl. ma is amikor egy szar napom volt a suliban és egyébként is nagyon szomorú vagyok mert nem vesz észre az aki nekem nagyon fontos, szóval a lényeg hogy hazajöttem és valahogy úgy éreztem hogy muszáj hogy valami végre más legyen mert én ezt nem bírom, és úgy éreztem h most be kell vennem egy levél serliftet és...és be kell vennem mert valami kell. mert elegem van.


aztán nem vettem be...de mostanában egyre többször van ilyen. 16/L


2010. nov. 12. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak azért van mert nem vagy a barátnőm.
2010. nov. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jobb is, hogy nem tetted... régebben énis nagyon stresszes voltam és sokszor gondolkodtam öngyilkosságon is :/

Szerencsére nincs eröm megtenni, ezért élek még :)


Merrefele laksz egyébként?

2010. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki a gyógyszer túladagoláson gondolkozik nem öngyilkos akar lenni, csak azt akarja, hogy a többiek lássák, hogy meghalt és sajnálják, már bocs, de ha én öngyilkos akarok lenni biztosra megyek nem bénázok, hogy na ez talán bejön... -.-
2010. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én nem akartam/akarok öngyilkos lenni, és nem is mondtam ezt. csak nagyon nagyon belefáradtam már mindenbe..
2010. nov. 12. 23:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég fiatal vagy ahhoz hogy antidepresszánsokkal tömd tele magad apró sulis bakik miatt. Ha megint lesz egy szar nap ugyanúgy előveszed a serliftet és ennek nem lesz jó vége. Amiatt meg hogy nem vesz észre az aki neked fontos lehet hogy pont ezért mert folyton depis vagy. Menj oda hozzá és mondj neki valamit. Észre fog venni.
2010. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem sulis bakik miatt szedem. pszichiáter írta fel mert anorexiás vagyok és kényszerbeteg. állítólag.
2010. nov. 13. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!