Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tí bírjátok ezt a "lájkol"-ós...

Tí bírjátok ezt a "lájkol"-ós meg "adom"-olós szleng-baromságokat?

Figyelt kérdés

azért teszem fel a kérdést mert engem nagyon idegesít

ez menő dolog, olyan f*szán hangzik vagy miért jó mondogatni?



17F


2010. nov. 17. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A lájk az ok, de mi az az adom?
2010. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Igen olyan "faszán" hangzik:D Én szeretem mondogatni.:D
2010. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
lájkol kizárólag facebookon. a többi meg.. csicska dolog úgy beszélni mint mások. :P ;)
2010. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Az összes ilyen szánalmas és unalmas.

Majd elmúlik pár hónap múlva ez a facebook mánia.


16/L

2010. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
engem is idegesít de ez is el fog múlni és lesznek ezeknél rosszabbak is
2010. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Lájkolni": Újabb felesleges szó, melyre lenne 1000 másik, de nem, mi találjunk ki még egyet és 1 nap ismételjük meg 50-szer...

"Adom": Kevés szókinccsel rendelkezők szava, akik nem tudnak mást írni.

2010. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
azt szoktam mondogatni én is, hogy lájkolom. egy darabig a "tetszikelni" szót használtam, de az hülyén hangzik...de amikor valaki elkezdi, hogy "a lájkol az egy magyar szó"....-.- NEM! Szeretném közölni mindenkivel, aki abban a hitben él, hogy a lájkol egy magyar ige, azt rendesen átverték...
2010. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem még azokat is ingerem van szájba vágni akik előttem az életben azt mondják, hogy "lol" ott vágnám szájba ...
2010. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

ezt a kérdést én is ki akartam írni, vagyis pofánvernék minden olyan nyomorékot, aki ezt használja a beszédben...de majd ciki lesz ez is, csak nem értem ehhez miért kell idő egyes embereknek, hogy felfogják, hogy alapból az.


21:04- a lájk tényleg nem magyar ige? ez komoly? nekem azt mondták latin :O... akkor valaki ezért csúnyán megfizet!!!!

2010. nov. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem is megvana véleményem..de majd elmúlik eza facebook mánia is,most a myvppet szarja le mindenki:)
2010. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!