Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13 évesen lehet komoly könyvet...

13 évesen lehet komoly könyvet írni?

Figyelt kérdés

Hát azt szeretném kérdezni, hogy:

1. 13 évesen lehet komoly könyvet írni?

2. Hogyan lehet egy 13 évesnek könyvet kiadnia?

3. Mennyibe kerül egy könyvkiadás?

4. Ha nem tetszik a kiadónak akkor nem adja ki?


2010. nov. 27. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen még ne akarj könyvet kiadni, kérlek szépen.

Egyébként...

1. Lehet, de ha itt teszel fel ilyen kérdést, akkor valszeg te erre nem vagy alkalmas ember.

2. Szülői engedéllyel, elsősorban.

3. OMG! Helyzetfüggő.

4. Igen nagy valószínűséggel ;)

2010. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem értem mi baj azzal, hogy kiírtam ezt a kérdést. Nem tudom, hogy te mit értettél komoly könyv alatt.:) De én azt értettem, hogy nem ilyen Egy hercegnő napja cimű könyv szintjén van. És miért ne írjak könyvet?
2010. nov. 27. 21:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan, az írók nagyrésze fiatal kora óta írni kezdett viszont ezeket a műveiket nem adták ki. Te se erre törekedj hanem gyakorolj és olvass sokat.
2010. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem azt mondtam, hogy ne írj! De igenis, írj, gyakorolj, fejlődj, aztán majd 25 éves korodban kiadsz egyet...

13 évesen iskolában a helyed, művelődj csak!

2010. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Háát, ha nem magadra gondolsz (amit nem nagyon hiszek..), akkor nehezen, de lehet, ha tényleg érett gondolkodású az illető, van már tapasztalata (tehát régóta próbálkozik), megvan a tehetsége és a képessége hozzá. Viszont szerintem akire ez igaz, abban nem merül fel ilyesfajta kérdés, mint benned, de ki tudja, bármi megtörténhet, ettől még lehetsz tehetséges. A jó író viszont nem másoknak, hanem magának ír, és örömét leli az írásban, úgyhogy ha nem is adod ki a könyvedet, akkor se hagyd abba az írást, csak azért, mert másoknak nem tetszik. Legfeljebb nem mutatod meg senkinek. De egyébként mit értesz "komoly" alatt? Magas színvonalú és világhírű, mint egy bestseller, vagy lényegében komoly, akár elvont is? És megírtad már a könyvet, vagy még csak tervezed, esetleg csak elkezdted? Ha már kész, vagy már megvan belőle valamennyi, és nem szégyenled, akkor szerintem feltehetnél ide véleményezésre, vagy ha gondolod, küldj nekem privit, én (bizonyos határokon belül :)) segítek bármiben. A könyvkiadásról viszont sajnos nem tudok mondani semmit.

Sok szerencsét!

2010. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igenis adhat ki konyvet 13 eves lany!



nem annyira eretlebek ok, mint amilyennek ti gondoljatok!


jo, elismerem, hogy nagyresze muveletlen plazacica, de vannak igenis ertelmes 13 evesek. es sot1 lehet, hogy megtobben olvasnak a konyvet, hogyha 13 eves szemely irta, mert nem az elet nagyon nehez oldalat letja, hanem kulso szemlelokent.


nagyon jo otlet.

sajnos csak az elso kerdesedre tudtam valaszolni, de muszaly volt lecsillapitsam a nepet:)

2010. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

10:14-es vagyok.


a helyesirasi hibakert elnezest!

2010. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
"13 eves szemely irta, mert nem az elet nagyon nehez oldalat letja, hanem kulso szemlelokent." bocsi, de ezt mondatott nem értem.xd
2010. nov. 28. 14:31
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy csak érdekelt a véleményetek. Nem értem miért baj ha kiírom ezt kérdésként. Most emiatt nem vagyok elég komoly? Nekem olyan hülyeségnek tartom.:)
2010. nov. 28. 14:35
 10/12 anonim válasza:

Hogy én mióta gondolkozom ezen? Kösz a kérdést. Igen is adj ki könyvet ha te vgay az akiről szól a kérdés de én azt hiszem ez rólam szól.

13 éves vagyok. Szeretk írni. Már van egy "kéziratom" illetve féligvan kész de mind1. Én is a könyvkiadáson gondolkodom ha majd kész lesz a kézirat ami valszeg 1-2 évig nem non várható.

de ez nem kor kérdése

2010. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!