Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha elégedetlen...

Mit tegyek ha elégedetlen vagyok magammal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmit sem vagyok képes elfogadni, csak a barátomat, akivel 2 hónapja vagyok együtt. Ő az egyetlen aki megért engem, nagyon szeretem és nem tudom elképzelni az életem nélküle. Egyszerűen tökéletes lenne csakhát... néha szoktam képzelődni, hogy másképp nézek ki, szebb, okosabb és jobb alkatú vagyok. A családomat is másnak képzelem, kiszűröm a vitákat, veszekedéseket, amik egy nap többször is előfordulnak, amióta a szüleim elváltak. A tesóimat is máshogy képzelem el, a házat, az életünket, a vagyoni helyzetünket, a barátaimat... csak a fiúm állandó, őt képzelem ugyanolyannak, ő megmarad. Félreértés ne essék, nagyon szeretem a családomat és a barátaimat is, mondhatni szeretem az életemet, nem vagyok depressziós, nem is akarok az lenni csak egyszerűen jobban szeretnék élni, úgy érzem, a sok szenvedés után szeretnék végre boldog lenni. A fiúmmal most nagyon jól érzem magam de még mindig képzelődök a szépségről és a boldogságról. Szeretném, hogy az emberek szemében egy igazi lány legyek, aki "menő"... nem akarok az a szőke cicababa lenni, akit az amerikai tinifilmekben látni, de szeretnék népszerűbbé válni. Nem akarom a gimit és az elkövetkezendő életemet kisegérként tölteni, akit ugyan szeretnek, de néha amikor elszólok egy-egy poént, van hogy nem nevetnek és emiatt rosszul érzem magam. Tesiórán nem tudok se kosarazni, se focizni, analfabéta vagyok. Van pár tantárgy amit szeretek és önálló munkában megy, de ha meg akarok szólalni, csak mekegek-makogok. A dolgozataim nem mindig sikerülnek, van, hogy nagyon szégyellem magam, ha mindegyik lánynak 4-es 5-ös és csak nekem rosszabb.

Szeretnék boldogabban élni.

Van valami tanácsotok, mit tehetne egy 16 éves lány ebben a helyzetben? Hogy lehetne az önbecsülésem kicsit nagyobb?


2010. nov. 30. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem vagy megelégedve magaddal akkor változtass,mit gondoltál?
2010. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SándorCynthia válasza:
100%
Ismerem az érzést egyszer nekem is volt ilyen időszak pedig még csak 11 vok.de mindegy én pl:láttam ahogy az egyik osztálytársam akit szerettem mégpedig szó szerint enyeleg egy másik lánnyal na innen kezdődött ez az időszak. a testalkatommal nem voltam megelégedve ezért változtattam rajta és ezután már nem fogadtam el minden ruhát csak amit divatosnak találtam.a tökéletes bőrért jéghideg és tűzforró víz váltásával fürödtem és meglett az eredménye.egyszóval ha nem tetszel magadnak változtass úgy hogy neked megfeleljen és ne félj nem leszel szőke cicababa sőt ha látszik hogy jól érzed magad akkor a többiek is jobban kedvelnek.Mindenféle jókat fognak mondani és ettől az önbecsülésed is javul.
2010. nov. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nincs itt semmi baj, lámpaláz az egyik, amin lehet picit javítani. A másik, hogy tanulj többet. Ha nem tudsz, akkor ezt tudod hozni. Nem kell szégyenleni, nem lehet mindenki professzor agy. legyél szorgalmas, az kifizetődő.
2010. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!