Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már gimnáziumból fogok ballagn...

Már gimnáziumból fogok ballagni, de még mindig az általános iskolába vágyom vissza nagyon! Ez gáz?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel sokan vannak így

Persze,hogy mindenki oda vágyik, ahol könnyebb volt és egyszerűbb minden

az általános iskola a legideálisabb ídőszak az átlagember számára,hiszen az az az ídő amikor nem is unatkoztunk,de nem is kellett keményen dolgozzunk

általánosban kezdődtek a születésnapi bulik,a "szerelmek", a barátságok, stb., de mind olyan formájukban amik tiszták és jólesőek voltak

Ahogy haladunk az életben és évről évre ídősebbek leszünk már nem könnyűek a mindennapok, problémák adódnak szinte minden téren, egyedül kell megbírkozzunk a feladatokkal, anyuka és apuka már nem gondolkozik helyettünk,stb.


Ezenkívül az említett dolgok, mint a barátok,a bulik,stb., ezek mind átalakulnak és már semmi sem marad ártatlan és becsületes, ugyanis a legtöbb buli elképzelhetetlen mámorító szerek nélkül, a barátokban csalódunk, az ellenkező nem képviselőibe bután beleesünk majd hónapokig nyavajgunk, hogy milyen rosszul sült el, stb. stb.


Természetes,hogy minden ember azokat az ídőket szereti,amelyek kellemesek és könnyen élhetőek

Az általános iskola pont ezt az ídőszakot képviseli

Egy ídőszak ahol még nincsenek gondok,nincsenek csalódások,nincsenek félreértések,nincsenek átverések

2010. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak fura.

Mikor én végeztem a gimiben én onnan nem akartam elmenni mert nagyon megszerettem mindenkit, meg hát ugyebár vége lett a diákéletnek.

De az általánosba soha nem vágytam vissza.

Az nekem nem jelentett közel annyit sem mint a gimi.:)

2010. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hittem, csak én vagyok így :D

Én már el is ballagtam gimiből és fősulira járok, de néha még mindig oda vágyom vissza. A gimibe nem, azt nem szerettem annyira, teljesen más volt a légkör és a társaság, mint általánosban. Szerintem talán azért lehet, mert ott töltöttük el a legtöbb időt, azok alatt az évek alatt nőttünk fel, és ezért az a legmeghatározóbb, valahogy mélyebb nyomot hagy, bennem legalábbis. És az is igaz, hogy érdekesebb volt az egész, mindig történt valami vicces/emlékezetes stb. De persze nem mindenkivel van így, gondolom, aki nem szerette az általánost, nem is vágyik vissza :) Szóval a kérdésedre válaszolva nem gáz, ha belegondolunk, érthető... 19/L

2010. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!