Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért élsz? Mi az életed célja?

Miért élsz? Mi az életed célja?

Figyelt kérdés

ti gondolkoztatok már ezen? hogy igazából miért éltek?

én mostanában sokat gondolkozom ezen, és nagyon kiváncsi vagyok hogy mások mit gondolnak?


2010. dec. 3. 11:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Most a legkonkrétabb célom, kimászni a gödörből. de egyenlőre nagyon nehezen jön össze. Más céljaim is vannak, pl gyerekem jó irányba terelése, család segítése, stb.
2010. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy érdekesen hangzik, de én azért élek, hogy ÉLJEK!

Mindig teszem, amit tennem kell, nincs kitűzött életcélom, vagyis van, de minden nap más.

Majd úgyis eldönti a sors, hogy mit érdemlek.

2010. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
én is ezen gondolkozok már vagy 5 éve de még mindig nem jöttem rá :S
2010. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
nincs neki. csak azért élek, mert muszáj, ha megkérdezték volna akarok-e, szívesen kihagytam volna.
2010. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Azért élek,hogy megismerjem magam és embertársaimat, illetve fejlődjek és tökéletesítsem magam.
2010. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
22%
még egy csepp a pohárba és vonat elé ugrok :) és ez a csepp 1óra múlva minimum bekövetkezik.igazából most már nem lesznek céljaim nem lesz miért élnem.ennyi..és most ezt hallgatom : http://www.youtube.com/watch?v=SR6iYWJxHqs&feature=fvhr . :) utolsó pillanataimban ♥ ezt a dalt fogom hallgatni miközben várom a vonatot.. :) mindenkinek legyen gyönyörű élete!!és lehetőleg ne legyetek naívak,buták és ne hagyjátok magatokat..ne rontsátok el az életeteket . :) 19/L
2010. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Na ne szórakozz, szükségem van rád az életben!
2010. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
Az én célom? Természetesen a magánhadsereg és a világuralom.
2010. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

Nem hinném, hogy csak egy célja lenne az életnek. Épp ellenkezőleg, minden nap tartogat valami kihívást, ami tulajdonképpen (rövidtávú) célként is felfogható.

Egyébként én ÉLNI, nem pedig túlélni szeretnék. Most ez lehet, hogy hülyén hangzik, de így van. Nem az a célom, hogy ledolgozzam az életemet, mint egy igásló, de nem is akarok csak úgy élni bele a nagyvilágba.

Ja és még annyit, hogy én úgy gondolom, aki már csalt mosolyt más ember arcára, segített már valakinek, ültetett virágot, vagy bármi más módon picit szebbé tette a világot, az ő életének már volt értelme. :)

2010. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
19/L ugye most csak viccelsz...?
2010. dec. 3. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!