Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért basztam be a hét minden...

Miért basztam be a hét minden napján a zh időszak közepén? Miért kellett másnaposan zh-kat írni és elbukni? Miért felejtettem el bemenni 2 zh-ra is? Miért fogyott el egy csomó pénzem? Lehet ezért a kormányt hibáztatni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen! Azért mert engedte, hogy felvegyenek!
2010. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Uhh mert téged nem vettek fel? Te szegény:(
2010. dec. 3. 13:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet ezért magadat hibáztatni.
2010. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Upsz! Nekem már megvan DIPLOMA!:-P
2010. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát figy lehet a kormányt hibáztatni de ebben az egyben nem sárosak. Ez egyértelműen a földönkívüliek műve :S Ugye amikor a hét minden napján bebаsztál voltak olyanok h te békességben csendességben iszogatod a söröcskédet a következő pillanatra meg nem emlékszel! És utána vagy félóra-óra kiesett?

Ugye h volt? Na látod itt a bizonyíték h a földönkívüliek műve... elraboltak téged...

2010. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért basztam be a hét minden napján a zh időszak közepén? - Mert hülye voltál.


Miért kellett másnaposan zh-kat írni és elbukni? - Mert nem gondoltad végig.


Miért felejtettem el bemenni 2 zh-ra is? - Mert memóriazavarod van.


Miért fogyott el egy csomó pénzem? - Mert ész nélkül költekeztél és nem spóroltál.


Lehet ezért a kormányt hibáztatni? - Nem.


Az én véleményem pedig az, hogy nem vetted komolyan ezt az egészet, egyszerűbb volt berúgni, mert gyáva voltál és nem volt kitartásod.

2010. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

13:56

Bocs ez esetben, de akkor tudhatod h pár zh elbukásából még nem feltétlenül következik a tantárgy elbukása. Az h hiba volt-e egyetemre jelentkezni ennyiből még nem derül ki:)


15:17

Ha gyáva lennék és nem lenne kitartásom ehhez, akkor nem a közepén, hanem az első félévekben menekültem volna.

De a többivel sajnos kénytelen vagyok egyetérteni nagyjából:D

2010. dec. 3. 16:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Rokon lelkek vagyunk.:D Én is mostanság mentem el zh helyett berúgni, mert nem sikerült eléggé felkészülni, és tudtam, hogy valszeg ígyis-úgyis bukta lenne belőle. Melyik egyetemre jársz.:D
2010. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kormányt mindig lehet hibáztatni :)


Egyébként elsőnek igaza van, azért hibásak, mert hagyták, hogy mindenkit felvegyenek felsőoktatásba... Régen akik nagy nehezen bekerültek, megbecsülték a lehetőséget, és az egyetem nem a bulikról szólt mint manapság...


(Egy végzős egyetemista, aki a kérdezőkhöz hasonló emberekkel találkozik rendszeresen.)

2010. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

18:23

BME-s vagyok


18:49

Az h nem a bulikról szól igaz, viszont a korosztályunkhoz hozzá tartoznak ezek a dolgok. Nem hiszem h "régen" nagyon másképp lett volna, akkor még tényleg sokkal jobban szelektálódott h kit vesznek fel, most bárkit aki tovább akar tanulni. De azért a jobb helyekre ugyanúgy megvan a mérce h ki kerülhet be és bent is kell tudni maradni. Uh akik itt vannak, sztem ugyanúgy megbecsülik a lehetőséget mint régen.


"kérdezőkhöz hasonló emberekkel"

Ha ahhoz hasonló ember lennék mint amilyennek te gondolsz. Nem botránkoztam volna meg magamon, hogy így elbasztam ezt a hetet. De igazad van ezt elbasztam nem nagyon, kicsit.

2010. dec. 3. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!