Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől változhattam meg ebben...

Mitől változhattam meg ebben a részemben?

Figyelt kérdés

Régebben, ha egyáltalán el is mentem szórakozóhelyre sose értettem mi jó van abban, ha valaki pogozik. Hülyeségnek tartottam és úgy gondoltam, hogy ettől nem érezheti jobban magát az ember. Azt csináltam, amit a legtöbben: leültem, ittam valamit és beszélgettem. (Így utólag visszagondolva nem igazán értem, hogy mi volt a party abban).

Talán mert eltelt pár év, talán azért mert sokat csalódtam az életben, sok pofont kaptam illetve a múltban történtek egyre jobban előjöttek/előjönnek vagy mindez együttesen idézte azt elő (de ebben nem vagyok biztos, ezért vagy kíváncsi a véleményetekre), hogy most akár ugyanabba a szórakozóhelyre bemenve, kellő pia után kicsit ledobom magam, átmelegszek, majd kérek egy számot és indulhat a tombolás, ami el is fajul. A legtöbben ilyenkor inkább eltávolodnak a közelemből és csak pár "őrülttel" tudom folytatni. És reggel, amikor felkelek és alig bírok járni akkor arra gondolok, hogy milyen jó volt, közben örülnöm kellene hogy nem rúgták ki a fogsorom.


2010. dec. 4. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:

ez "természetes" levezeted a feszültséget, az agressziót.

van aki vérremenően verekszikm ásokkal, te pogozol.

nekem is volt egy korszakom amikor imádtam, csak mindig is pici voltam, a 45 max 50 kilómmal nem sokra mentem a sok batár pasi között :) egyszerűen megnyugtatott, és nem konkrétan az hogy fájt, hanem hogy kiadhattam magamból a feszültséget, azt csináltam amit akartam, ugráltam, táncoltam, lökdöstem másokat.

egyébkétn nem írtad hány éves vagy... ez a fajta agressziólevezetés olyan 15-20 között jellemző, persze attól is függően milyen közegben élsz.

ki fogod nőni nefélj... van oylan ismerősöm aki már 28 de még mindig nyomja, én feladtam mert egyszer majdenm eltört a lábam... azóta csak a szélén vagy az első sorban ugrálok meg táncolok :)

2010. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtobb ember meg mindig ugy viselkedik/gondolkodik mint Te "regebben". Ez normalis. Amit most csinalsz, az nem. Valahol utat vesztettel, lehet hogy alkis is lettel, koncentralj mason, ne a tombolason.
2010. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

11:21 - 45-50 kilóval? ISTENEM ! Te valami undorítóan aranyos lehettél/lehetsz pogo közben. ;D


11:22 - igen igazad lehet. Néha próbálkozok is. De amikor berakják pl a Disturbedtől a down with the sickness című számot, akkor nem tudok mit kezdeni magammal. Elborul az agyam és irány a színpad.


Tegnap túl lightosnak éreztem (csak löködés volt) és mivel láttam, hogy senki nem vevő a durvulásra (egyedül meg nem a legjobb bulizni) ezért egy egy egymásnak futás után a többletet azzal próbáltam kompenzálni, hogy nekirohantam a falnak.


Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat !

2010. dec. 4. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne ide járj szórakozni, levelezgetni, itt vannak tényleg komoly gonddal küzdő emberek is, nekik kell a segítség. Inkább próbálj meg Te is hozzászólni a többiek komoly gondjaihoz értelmesen, ha akarsz. Ha nem, s nem tetszel magadnak így megváltozottan, akkor változz meg. Csak Rajtad múlik
2010. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma 11:21 : köszönöm ezt a roppant színvonalas választ. Szerinted ha ide csak azok írnának, akik roppant gondokkal küzködnek, akkor mégis hány kérdés lenne? Nyisd már ki a szemed: tömkelege van a "mit jelent az álmom", "nincs önbizalmam" de van "melyik vízipipát válasszam" "Szerintetek is úgy nézek ki mint Mr. Bean" kérdések és most belebetegednék ha az összeset leírnám. Kiírtam egy kérdést arról, hogy vajon miért változhattam meg. Azt hiszem ez egy önismereti kérdés. És b*zdmeg képzeld nekem is vannak problémáim. Kiírhatnék egy olyan kérdést, hogy hogyan dolgozzam fel, hogy 4 és fél éves koromban végignéztem, ahogy anyám belehal a rákba. DE NEKEM NINCS SEMMILYEN PROBLÉMÁM ! TÉNYLEG IGAZAD VAN ! Most vagy idejöttél egyet trollkodni mert az vitszes, vagy nem tudom mi értelme volt hogy ezt így beböfögted ide. Nagyon köszönöm a válaszod.
2010. dec. 5. 13:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!