Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek lenne helyem...

Szerintetek lenne helyem írói/újságírói szakmában? Szakmabeliek véleményét szer etném megkérdezni.

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, belinkelek egy-két koncertbeszámolómat (merthogy azokat írok legszívesebben), vagy mondtok egy témát, és arról írok egy rövidebb esszét.

Esetleg bemásolhatok egy angol esszémet is, bár csak B1/B2-es szint körül vagyok.


2010. dec. 12. 18:53
 1/1 titiplease válasza:
Azt írtad szakmabeliek véleményét kéred. Én leginkább saját magam által kitalált ill. a valóságból merítve írok történeteket. Az, hogy mennyire lenne helyed írói/újságírói szakmában azt szerintem, attól függ, hogy mennyire tudsz jól írni. Javaslom, hogy keress egy kiadót vagy egy olyan személyt aki ilyenekkel foglalkozik és először kérj tőle kritikát. Ha pozitív vissza jelzést kapsz akkor olvass és fejleszd magad. Ha gondolod, nézzd meg ezt az oldalt (www.tollforgatoklub.gportal.hu ), itt kaphatsz a feltöltött írásaidra kommenteket is. Lehet, hogy így könnyebben eldöntheted majd...
2010. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!