Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van a férfiaknak mellbim...

Miért van a férfiaknak mellbimbója?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
vágd le és akkor nem lesz
2010. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 |_Acél_| ***** válasza:
100%

A természetes kiválasztódás útján végbemenő evolúció darwini elmélete alapján a férfi mellbimbó valóban nem kellene ott legyen. Tehát indokolt a kérdésed: miért van a férfiaknak mellbimbója ?


A válasz az, hogy embrióként a férfiak és a nők testrészei hasonlóak és szöveteik is hasonlóak. Az embrió más szavakkal egy női sablont követ. Ezért van az, hogy a mellbimbók mindkét nemnél jelen vannak. A gének, az Y kromoszóma és a tesztoszteron hormon felelősek az embrió " férfiasításáért " - hiszen a tesztoszteron felelős a herék és a hím nemiszerv kifejlődésében -, viszont mivel a mellbimbók már a folyamat kezdetétől ott voltak ezért megmaradnak.

2010. dec. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom genetikai mutacio. A noi orgazmus is az, mert gazabol nem lenne ra szukseg, de azert van szerencsere:)
2010. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

Lehet holnap le is vágom:)

2010. dec. 13. 22:56
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Neee! Én azt szeretem nyalogatni,mint egy édes kiscica.. *-*
2010. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fujj utolsó :D
2010. dec. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jó akk csak miattad hagyom meg:P:)
2010. dec. 14. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Múltkor láttam egy műsort. A pasinak is termelődött teje és szoptatott. Ritka, de a férfiak is képesek rá. Hát mit ne mondjak, engem kicsit arcul ütött. Ráadásul tudatosan érték el, hogy neki is legyen teje. A feleségével együtt ez számukra teljesen természetes dolog volt. Csak már nem emlékszem, hogy mit is csináltak, de biztos valami agyi dolog volt...
2010. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

óóh.. :$

Csak miattam? :D

Nyaljam meg.. :P

2010. dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!