Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most ez kapcsolatfüggőség...

Most ez kapcsolatfüggőség vagy mi?

Figyelt kérdés
Most olvastam kicsit a témában, és most tökre megijedtem hogy kapcsolatfüggő vagyok. De főleg a csajok reszortja ez azt olvastam, én meg pasi vagyok. Mert egy olyan kapcsolatban vagyok jelenleg, ahol már nagyon keveset kapok érzelmileg, viszont nagyon ritkán amikor kapom, akkor azt igen intenzíven, és akkor viszont nagyon jól esik a sok jó, és mindig az ilyen napokra vágyom, ezek miatt a jók miatt képes vagyok szemet hunyni azt, hogy esetleg napokon át tök szarul vagyok és szenvedek. Viszont azt is olvastam hogy a kapcsolatfüggők azok nem tudnak egyedül lenni és rögtön keresnek mást. Viszont amikor egyedül vagyok én nem érzem magam annyira szarul, persze, vágyom rá, hogy legyen valakim, de tök jól elvagyok, keresgélek új párt, de nem megszállottan. Viszont önbizalmam az nincs sok. De nem ilyen téren nincs. Mert sokak szerint jó pasi vagyok, meg sportolok is, szóval alkatilag sem vagyok csúnya, meg bulikban is gyakran észreveszem hogy nem vagyok közömbös a nőknél szerencsére. Ezen a területen nincs önbizalom hiányom, viszont más területen van. Akkor lehet hogy ennek nem a kapcsolatfüggőség a neve, hanem valami más, vagy kicsit ez is meg kicsit valami más is? Gáz. :( Viszont az is gáz, hogy eszemmel tudom, hogy abba kellene hagyni a jelenlegi kapcsolatomat, viszont a szívem nem engedi.
2010. dec. 26. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:

"eszemmel tudom, hogy abba kellene hagyni a jelenlegi kapcsolatomat, viszont a szívem nem engedi"

Ez a "szívem-eszem" maszlag már kezd egy kicsit unalmas lenni. Minden az agyban dől el, nem? Egyszerűen csak beszélned kéne a csajjal őszintén, és akkor talán meg is oldódnának a problémák... Ha meg nem, akkor nem érdemes folytatni.

Egyébként valószínűleg kapcsolatfüggőségről van szó.

2010. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!