Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
16-19 évesen sok szeméttel -fórumokon főleg- telenyomtam az internetet, amit ma már nem mernék vállalni. Pl túlzottan kinyíltam, lelkiztem, tabukról beszéltem, trágárkodtam, és aki nem ismer, ezek alapján annál eláshatom magam. Sajnos ha valaki tudja a mailcímemet, amit csak idén cseréltem le, ezeket könnyedén megtalálhatja, és kész, vesztettem. Nem arra gondolok, hogy zsarolni fog bárki is, hanem elkönyvel olyannak, aki inkább felejtős, akit ki lehet nevetni, és el is terjedhet. Igazából semmi olyat nem írtam le, amit más nem gondol, csak ezeket jobb lett volna nem vállalni.
2010. dec. 27. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
bocs,de nem értem. eddig semmi fejleménye?
2010. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki megtalálja az e-mail címedet és rájön, mondd azt, hogy "Az biztos csak az egyik netes haverom volt, megkért arra, hogy mondjak neki egy olyan e-mailt, amit ő is használhat ideiglenesen.", vagy valami ilyesmit. Találj ki valami kamutörténetet!
2010. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi
2010. dec. 27. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vállald fel. "Jé, ilyet írtam? hehe, de hülye voltam akkoriban... " És tedd hozzá hogy mennyit változtál azóta és még valami mély filozófiai értelemmel rendelkező mondatot az időről meg az öregedésről vagy valami.
2010. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki képes ennyire nyomozni a magánügyeid után, inkább hívd rá a rendőrséget...
2010. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne marcangold magad a múlt béli hibák miatt, és amúgy is, ha névtelenül irkáltál, akkor úgysem jövünk rá, hogy 'Na ez most TE voltál, mekkora egy szemét. jaj ezt is te írtad? Pff' stb... Ezeket csak magadban kell elszámolnod, legfeljebb hozz létre egy új felhasználófiókot, és kezdj tiszta lappal.
2010. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!