Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan hivjam fel magamra a...

Hogyan hivjam fel magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés

r tul. keppen le sem szarnakl az emberek :( otthon meg...velt egy ket haverom de mar nem olyan a kapcsolat veluk se mint regen es nakik meg am is vannak most masok :S tiszta depos lettem miota ez a halyzet HOGYAN VALTOZHATNEK MEG? mert itt mar mindenki elkonyvelt balf@sznak :`( Valami otlet ? mar nagyon felek h nem is lesznek soha barataim...volt itt aki ugyan ugy jart mint en es azota se tortent vele semmise csak suli aztan otthon ul a csaladjaval (17 eves a csaj)

13/L


2009. jan. 26. 13:31
 1/2 A kérdező kommentje:
lemaradt az eleje : szal amikor kikoltoztunk kulfoldre akkor uj suliba kerultem (nemzetkozi) nem volt semmi tapasztalatom az ismerkedesrol es emiatt nem tudtam semmit se tenni es am is csendes lany vagyok :nem tudok alladoan mindenkinek dumalni ,viccelodni es hangos lenni ...de itt valahogy mindenkinek van valakije akivel eljarhat moziba vagy csak ugy atmenni egymashoz engem meg le se sz@rnak mar...az elejen pedig tok kedvesek voltak meg minden de mostmar ...kesz... senki nem torodik velem csendessegem miatt
2009. jan. 26. 13:39
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

hát ez nem túl egyszerű.. :(

amikor valami olyat teszel, amit máskor nem mernél, goindolj arra, egyszer élsz!

újíts be! menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, vásárolj magadnak pár új cucccot, menj el szoliba és másnap hallhatod a dicséreket :D

barátok mellé lehet hogy egy pasit is fogsz magadnak :D

kerülj azok közelébe akikkel haverkodnál, járj olyan helyekre ahová ők, menj el az edzéseikre.

az is hatásos ha csak egy emberrel próbálsz meg összehaverkodni egyszerre, előbb-utóbb úgyis bekerülnél a baráti társaságba.

növeld az önbizalmad, mindig adj magadra, ne járj olyan ruhákban amikben nem érzed jól magad, de ne félj az új dolgoktól.

lehet, azért vagy csendes, mert azt hiszed a mondanivalód lényegtelen, de igazából nem.

ha kiszúrsz valakit, menj oda, kérdezd meg hogy érzi magát, mit csinál délután, mosolyogj, gyakorold otthon a testbeszédet [nagyon sokat számít].

vedd fel őket ICQ-ra, MSN-re, beszélgessetek ott is, ha nem vagy elég bátor ez is jó barátkozásra.

hát, nem hsizem hogy segítettem, de megpróbáltam :)

2009. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!