Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi jut eszedbe elsőre erről a...

Mi jut eszedbe elsőre erről a képről? Nemet is írjatok.

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 4. 18:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy túl sok a pasi mellkasán a szőr, és a csajnak túl vékony a dereka, és pont azért nem szép, mert annyira tökéletes.

A pasi arca miért nincs rajta?

2011. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

mesterségesen beállított kép, 2 ismeretlen emberrel.

30/nő

2011. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
magányos, ronda nő háttérképe
2011. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Álmodozás, nyugalom, szerelem.
2011. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

én azzonal a férfit nézem, hogy fura, kövérnek tünnik :S

nem passzol a csinos nö mellet.

A férfi rossz szinész, nem néz ki normálisan, nem mutatja ugyan azt a érzéseket mint amiket a nö kisugároz

2011. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
nekem kicsit belegondolva az a véleményem hogy az lett volna a célja hogy azt láss benne amit akarsz, de szerelmet nem tudok látni mert a pasi kövéres és túl magas, inkább egy apára emlékeztet, viszont pucérak, szóval ráncolt homlokkal nézem és-->semmi.:D
2011. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
én csak azt láttam legelőször, hogy hatalmasak a méretbeli különbségek. Innentől kezdve elvonta a figyelmem az emocionális dolgokról. 24f
2011. jan. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Érintés, törődés.


20/F

2011. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Bálványimádat. A törékeny nő alárendeli magát a férfinak. Rajongásig szereti a férfit, aki szinte magához láncolta őt, elvéve tőle a fiatalságot, az egész hátralevő életét. Sokkal szilárdabban, merevebben áll a nőnél, nem simul annyira hozzá, csak a feje tetejét érinti az orrával, beszippantja az illatát. A szeme nem látszik, emiatt nem érzek iránta bizalmat. A bal kezével erősen fogja a nőt, mintha meg akarná tiltani, hogy elhagyja. A másik kezével megtámasztja, kissé lejjebb a derekánál. Ha a derekát karolná át, az biztonságot sugallna, így csak valamilyen testi vonzalmat tudok kivenni a testbeszédéből, valamint uralkodásvágyat.


16/l

2011. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
barátnőm...
2011. jan. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!