Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon bunkó vagyok! Pedig...

Nagyon bunkó vagyok! Pedig nem akarok! És nem tudom miért. Ez miért bunkóság? (lent)

Figyelt kérdés
Tartottam egy bulit még nyáron. van egy barátnőm (akivel nem voltunk mindig jóban). Mondtam neki a suliban, hogy jöjjön el, lehet hogy engem nem bír, de lesznek ott mások is és majd velük ellesz. Pont ezt mondtam csak az utolsó szó nem stimmel, de ugyan az a jelentése.
2011. jan. 4. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, te azt gondolod, hogy bunkónak lenni menő, ezért azt képzeled magadról, hogy te bunkó és menő vagy. Hány éves vagy?
2011. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13 de ez miért volt bunkóság? nem szeretnék bunkó lenni!
2011. jan. 4. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt bunkóság. Ellenkezőleg!
2011. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyszerűen ilyen a személyiséged,ezen csak Te magad tudsz változtatni!
2011. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig ezért nem jött el:(
2011. jan. 5. 15:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értem ebben mivolt a bunkóság?


Amit én így interneten keresztül értelmezek a szavaidból, pillanatnyilag nem voltatok jóban, te tartottál egy bulit, és mondtad neki hogy jöjjön a buliba, hogy nem kell miattad jöjjön, hanem tud a többi ismeröseivel bulizni, akik ott lessznek.

2011. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!