Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tanácsolnátok nekem valamit?

Tanácsolnátok nekem valamit?

Figyelt kérdés

Bocs,már egyszer kiírtam más formában,de mivel nem jött rá olyan válasz,ami valóban segíteni tudna,remélve,hogy most kapok újból próbálkozok.

Mihez kezdhetnék az életemmel?

19 vagyok, még gimis. Itthon lakom, a szüleim tartanak el. Nem érdekel senki és semmi, utálom a sulit, de bár leérettségizni szeretnék,mert tudom az nagyon is kell.

Nincs életcélom, semmi,nem tudom mihez kezdhetnék. Igazából munkára való sem vagyok, hiszen egy 19 éves csontsovány,és elég bajos egészségű lánynak,kinek még diplomája sincs,annak esélye sincs, esetleg utcaseprőnek (vagy annak se?).

Szabadidőmben, vagyis a tanulási órákon kívül a gép előtt ülök,vagy filmeket bámulok.

Elég gáz ez így,és mindennap azon töprengek mi lesz majd velem,és félek a jövőtől.

A számítógépet szeretem,ezenkívül pedig az írogatást,egy időben blogot is vezettem,de már az is lejárt.

Fogalmam sincs mi lesz,és hogyan,ha egyszer mindent megunok,és eldobok magamtól


2011. jan. 6. 17:18
 1/4 szamóca. ***** válasza:

nahát az a szitu, hogy azért nem kaptál választ mert hülye kérdés volt. most sem fogsz kapni hasznosat. de megint én leszek az a bunkó aki megprobálja felnyitni a szemed.

Az életben senkit soha nem fog érdekelni hogy téged nem köt le a munka, vagy amit tanulsz. Azért fogsz pénzt kapni. Senkit nem érdekel hogy nem érdekel téged az iskola. Leérettségizel szépen, és elmész szakmátszerezni vagy egyetemre. Mindegy milyen szakra, ez sem érdekel senkit majd te eldöntöd. Onnantól ugyanolyan esélyekkel indulsz mint bárki más. Szar helyzet, én értem, de ezen nem fogunk mi segíteni. Kevés embernek van életvélja, mégkevesebb éri el. nem ez a lényeg. megoldod, neo tthon keseregj hanem csináld.

2011. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam sokáig. 21 éves lány vagyok, gimi után egyetemre mentem, de már a 3. szakomat kezdtem el, mindet otthagytam, mert nem tanultam jól. Miután ott hagytam a sulit, au pair lettem, most kint vagyok Angliában már egy hónapja. Van életcélom (nem írom le, mert bonyolult lenne), most arra gyűjtök pénzt, hogy megvalósíthassam, de nem tudom, összejön-e, rengeteg pénz kéne hozzá.
2011. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom küldjél nekem pénzt. :D
2011. jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Talán kezdjünk egy kis demotiválással. Még kapcsolatokkal se könnyű bekerülni a városgazdálkodáshoz, és szerezni egy nívós utcaseprői állást. Egyébként sem gondolom, hogy ebben lennél a legjobb, de ha mégis, akkor feltétlenül tegyél meg mindent azért, hogy elérd. Azonban ha nem utcaseprőként szeretnél karriert befutni, akkor találnod kell valamit, ami érdekel.

Ahhoz, hogy pénzt szerezz, elég egy jó ötlet. Mennyi blog van az interneten, amit rengetegen néznek naponta. Beraknak 2 videót youtube-ról, és megvan a napi munka. Írhatsz bármiről, ami másokat érdekel, egy olvasód már biztos lesz. Ott vannak a tv-s jósok. Néhány nénike kitalál valami hülyeséget, és keres vele egy csomó pénzt, minimális munkával(ezt nem javaslom, de ilyen is van).

Neked is csak egy jó ötlet kell! Gondold ki, hogy miben vagy jó, és ha kell akkor nézz utána, tanulj, és csináld meg! Bármit csinálhatsz, rengeteg lehetőséged van.

Szedd össze magad, légy kitartó, céltudatos és határozott!

Ha nem csinálsz semmit, akkor nincs minek sikerülnie.

Még egy fontos dolog: Ha kellőképp kitartó voltál, és bejött az ötleted, akkor küldj pénzt az előző válaszlónak :D

2011. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!