Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Írnátok nekem valami kedveset,...

Írnátok nekem valami kedveset, vigasztalót?

Figyelt kérdés
Már több órája sírok, nagyon szomorú vagyok. Nem írom le miért, mert nagyon hosszú. Már három hónapja húzódik, csak most betelt a pohár.:"(
2011. jan. 14. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mindjárt itt a tavasz :) amikor pulcsiban kimehetsz, a napfény simogatja az arcos, csicseregnek a madarak, reggelente a friss, hűvös, tavaszi levegőt beszívhatod :) amikor sokat lehetsz a szabadban.

nekem is volt ilyen időszakom. bár nem tudom, hogy mi a baj, de egy idő után biztosan jobb lesz :) kívánom, hogy minél hamarabb érezd boldogabbnak magad.

egy szó esetleg a problémáról? családi, barátnős, iskola, pasis, haláleset(nagyon remélem, hogy nem)?

2011. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Asírás jó, felszabadító.

Képzeld, valamelyik reggelt, munkába menet a metrón egyszer csak elkezdtem sírni. Semmi nem történt, ami kiváltotta, csak jött.

Később rájöttem, a felgyülemlett feszültség az oka, az, hogy sehol sem tudott kitörni, csak akkor. Elég kínos volt, de megkönnyebbültem nagyon. Most már jobb, mehet tovább a mókuskerék.

Hipp-hopp itt lesz a tavasz, madárcsicsergés, napsütés, az meghozza a jobb kedélyállapotot is.

Sírni márpedig kell, mi nők ebben is szerencsésebbek vagyunk!!! Aránylag büntetlenül tehetjük. :)

Minden jót kívánok Neked!!!

2011. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát elég összetett a problémám.. ha jobban belegondolok már tavalyi tavasz óta gyűlik bennem a feszültség. mert tavaly majdnem elvesztettem a kutyámat, aki nagyon fontos nekem. öt hónapig volt beteg, sokszor megműtötték, egész nyáron az életéért küzdöttünk. a másik problémám ami október óta kínoz, az pasiügy.. többet nem szeretnék erről mondani mert még magamnak is fáj bevallani. igazából az utóbbi tett be nagyon :(
2011. jan. 14. 16:01
 4/12 anonim ***** válasza:
hát pasiügy, hamar elmúlik az majd :) mennyivel jobb, mintha valami visszafordíthatatlan lesemírom-dolog lenne? :) jön majd még újabb jelölt :)
2011. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

..És milyen jó, hogy fölépült a kutyus!!!

A pasi meg..jön másik. Már biztosan most is sorban állnak..:)

2011. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Linkelek be egy zenét, engem mindig felderít :). Ha van kedved hallgasd meg :).

http://www.youtube.com/watch?v=EfxiuoZYdqY

Egyébként engem is kínoz egy pasi ügy. Látod de gonoszak? :D Miattuk bánkódunk egy csomót, de közben tudjuk hogy " úgy is lesz másik " :(. Kitartás.

2011. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Neten olvastam egy találó idézetet:

Isten először megteremtette a férfit, mert neki is kellett valamin gyakorolnia ;)

Köszönöm amiket írtatok :)

2011. jan. 15. 17:41
 8/12 haggyámán ***** válasza:

Elmesélem, hogyan született a nevem.

Egy gyönyörű szép nyár hóeséses reggel, este hajnali éjfélkor sétáltam az utcán, csak sétáltam és sétáltam, amikor is egyszer csak szembe jött velem egy hűtőszekrény. Kicsit furcsának találtam, mert köztudott, hogy a hűtőszekrények nem tudnak sétálni, ők repülnek. Így hát elhatároztam magam, hogy leszólítom. Miközben ezt kigondoltam magamban, a hűtőszekrény csak jött és jött egyre közelebb hozzám. Amikor már csak pár lépés választott el minket, méltóságteljesen leemeltem a kalapom és éneklő hangon köszöntem neki: Jó napot, kedves hűtőszekrény. A hűtőszekrény nem válaszolt, csak haladt tovább, szemmel láthatóan bántotta valami a motorját. Ekkor megismételtem a köszönést még hangosabban: Jóóónapot kívánok, kedves hűtőszekrény. Ekkor a hűtőszekrény megfordult, majd acélos hangon így válaszolt: haggyámán.

Na, innen van a nevem. :)

2011. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

: DD

köszi hogy leírtad aranyos volt :"D

2011. jan. 16. 16:29
 10/12 anonim ***** válasza:

hihi, ez hűtőszekrényes történet nagyon tetszett :)


a zene is elég jó, báár nem az a felderítős féle sztem, de tetszik :) és nééémet <3 mindenki utálja, de én nagyon szeretem azt a nyelvet ^^

2011. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!