Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy az tetszik...

Miért van az hogy az tetszik akit a legnehezebb megszerezni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerelmes típus... de mindig a bunkók tetszenek.

Vagy a 2. aki még ráadásul tökéletességmániás külsőleg...

Tudom, hogy szeretem ha vki el tudja nyomni a személyiségemet, mert elég erős, irányítótípus vagyok... és hiába van jelentkező - most meg aztán már főként- én nem tudom, és el se tudom képzelni hogy bármelyiküket is megszeretem valaha.

Így meg utálom ha hozzámér vki, ha csókol - kiv. ha részeg vagyok, mert akkor kijön a szeretethiányom...


2011. jan. 15. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Feltenném neked azt a kérdést, hogy miért a bunkók, az alja népség tetszik? Elég már a hülyék szaporításából, így is alig van hely értelmes embereknek..


Ha kinyitod a szemed, sokkal jobbak is megfordulnak körülötted. Elfelejted őket és kész. Akiknek nem jössz be, azt otthagyod..


Üdv.

2011. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 haggyámán ***** válasza:

Lehet egy indiszkrét kérdésem?

Hány éves vagy?

2011. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 14-22 közötti lány lehetsz! Nálukm igazán jellemző amit leírtál.
2011. jan. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 haggyámán ***** válasza:

Szerintem erősen a 14 felé konvergál alulról.

Jobb esetben ki fogod nőni. :)

2011. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

20 vagyok


@haggyámán:

Épp ez a baj, én is azt hittem hogy kinövöm, de nem!

Mondjuk még a barátaim hisznek bennem hogy egyszer kinövöm :D haha imádom őket! Meg amikor régebben arról beszéltek az orrom előtt hogy miért nincs barátom és a jelölteket sorolva mindenki engem bámult, hogy naaa de ő miért nem???? haha, de már leszoktak erről, húú...


Viszont hát 20 vagyok, tehát vannak szükségleteim! - és nem az evésre gondolok.


Nah mindegy, most vannak páran, lehet megpróbálkozom valamelyikkel, hátha mégis jól kijövünk...

2011. jan. 16. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a helyzet...lehet azért tetszenek a bunkók, mert látod bennük magad valamilyen szinten,sok ember azért bunkó mert szeretethiánya van, és ezzel leplezi..

Meg ha valaki bunkó, akkor nem nagy az esélye, hogy megcsak, mert mindenki azt mondja rá hogy hülye bunkó, és annál nagyobb az értéke, ha veled meg netán kedves lesz..Meg hát mindíg az kell aki a leg elérhetetlenebb.. biztosan versenyszellem vagy :) Segíteni viszonmt nem tudok nagyon..

2011. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!