Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A "valósággal az a gáz, hogy...

A "valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene" szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Akkezdet phiai-Mivel játszol című számban lehet hallani.

Ez pontosan mit jelenthet ?


2011. jan. 16. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem erről az szokott eszembe jutni, hogy a filmekben ugye mindig milyen jó háttérzenék vannak, és hogy az élet nem olyan mint a filmek.

lehet hogy hülyeség, de nekem ezt jelenti :)

2011. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az élet egy szar játék, de a grafiája odabax. játékoknak van háttérzenéjük, az életnek nincs :D
2011. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mentifantezsvér ***** válasza:
100%
hát pl sztem ez igaz xD ugyanis ha egy filmbe verekednek vagy ilyenek akkor ott van tök jó zene ami lelkesít meg minden szar meg amikor rromantikus jelenet van akkor is lágy szene szól..vagycsak az unalmas részeknél hogy en unjuk..viszont az életbe a verekedés nem ritmusos hanem fájdalmas és szar..a romantikus dolgok se annyira romantikusak mint a filmekben és nincs háttérzene hogy ne unatkozz...
2011. jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mr.Scan ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy átérzed-e...
2011. jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hallgass zenét és lesz
2011. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
34%

Hát kár hogy nem érted!:D föl is teszi utána a kérdést..Kérdés, hogy átérzede!?:D.. de te nem:S

műanyag embervagy ne is halgass iesmit!:D

2011. dec. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pedig van hozzá, csak észre kéne venni..
2015. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!