Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Agresszívebb vagyok az agressz...

Agresszívebb vagyok az agresszív kismalacnál. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy mostanság egy csomó mindenen fel tudom húzni magam, de nem tudom, miért.


Ott vannak pl. a csövesek, akiktől félek és irtózom. Mindig a zombik jutnak róluk eszembe, akik már nem kimondottan emberek, semmi nincs az életükből, csak a lejmolás meg a buta, mogorva tekintet. Nem tudok közvetlenül mellettük elmenni, mert félek, hogy belenyúlnak a táskámba vagy rámköhögnek és megfertőznek valamivel. Reggelente az összes kuka fel van fordítva és bokáig ér a szemét... rosszabbak, mint Amerikában a mosómedvék.


Idegesítenek a 14-15 éves sablon kölykök, akik szerint menő vagy, ha igénytelenül beszélsz és a praktikus rövidítés kedvéért törlöd a memóriádból a ly-t. A "feminim" szó sok esetben enyhe kifejezés, egyszerűen gusztustalan, amilyen nyávogást levágnak, csoda, hogy nem menstruál egyik-másik.


A cigányoktól egyenesen hányingerem van, nem egyszer próbáltak már kirabolni azok a tetves *******************************************.


Totál felbosszant, amikor valaki sietős léptekkel kopog a tűsarkújában közvetlenül mögöttem... legszívesebben kigáncsolnám. Ki nem állhatom az ilyen műmájerkedést. Sietne, de nem tud, mert ha megteszi, elvágódik a 20 centis sarkú cipellőjében... bleeeh.


Ezek után felteszem magamnak a kérdést: van-e olyan egyáltalán, akit nem utálok? Mi van velem, hogy ezt érzem? Levizsgáztam mindenből, tényleg jó minden az életemben, erre itt utálkozom. Mit tehetnék, hogy újra el tudjak fogadni mindenkit a maga valóságában?


2011. jan. 20. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mi ezzel a baj? Én ugyan ilyen vagyok. :D

Egyszerűen nem vagy te sem képes belesimúlni a nagy birka tömegbe.

Semmi gond ezzel, csak agyvérzést ne kapj. :)

Inkább ilyen legyél, mint egy a birkák közül.

2011. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát, a birkaság réme talán tényleg nem fenyeget.:D De akkor sem érzem így jól magam. Általában ugrásra kész állapotban intézem a dolgaimat a városban, mert annyi minden frusztrál.
2011. jan. 20. 14:34
 3/15 anonim ***** válasza:

A legelső vagyok.

Csak nyugi, bár nem tudom hány éves vagy, de idővel megtanulod kezelni a dolgot.

Mint mondtam én ugyan ilyen vagyok, és nem vagyok hajlandó belesimúlni a valóvilágot néző, és még sorolhatnám emberek közé.

Sajna a világ elkorcsosult, de nem muszáj vele tartani.

Csak nyugi, nincs ezzel semmi baj.

2011. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja, az egyik legfontosabbat elfelejtettem: nem tudom, hogyan kezeljem a bámészkodó, nyálcsorgató pasasokat, akik képesek másfél-2 percen keresztül szüntelenül gülüzni, megjegyzéseket tenni, stb. Azt szokták mondani, hogy "egy nőnek jól esik, ha megnézik". Igen, egy bizonyos fokig, de ha már azt látom, hogy szinte az összes elhaladó fickó bámul bele a képembe, az már néha sok. Ti hogy reagáljátok le az ilyeneket?
2011. jan. 20. 14:39
 5/15 A kérdező kommentje:
Oh, köszönet a megnyugtató válaszaidért.:) Lehet, hogy az volt eddig a hézag, hogy hadakoztam ezek ellen a felmerülő "fóbiáim" ellen.:D Mindenesetre, megpróbálom elfogadni így magam, kezdetnek megteszi.:)
2011. jan. 20. 14:43
 6/15 anonim ***** válasza:

Sajna a pasis kérdésben nem tudok segiteni. Én is az vagyok. Van sok tahó, bunkó stb.

Ha beszólnak? Vissza kell szólni egy ütőset!!!

Fogadd el magad, és ne legyél birka.

Örülök ha segithettem. :)

2011. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon is sokat.;) És köszi a gyors reagálást is.:)
2011. jan. 20. 14:48
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha van még kérdésed, dobj egy email-t. Szivesen beszélgetek veled ha problémád van.

Ezeken én is keresztül mentem. :)

2011. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Meglesz.:)
2011. jan. 20. 14:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Én akkor vagyok ilyen ha nem eszek eleget v ha túl sok kávét iszok.
2011. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!