Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs külön szobám és ezért...

Nincs külön szobám és ezért nem kezdek párkapcsolatba? Bolond vagyok?

Figyelt kérdés
Vélemény ?? 17/f
2011. jan. 21. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha! Ez ne tartson vissza! A csajnak attól még lehet saját szobája! Részvétem, én is így nőttem fel... Qrva szar volt! Saját ágyam se volt! A muterom horkolt mellettem...
2011. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Teljesen logikus felvetés, éppúgy mint aki nem dolgozik (nincs hol), az ne is egyék!

Jó a döntésed!!!!

2011. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jan. 21. 19:02
 4/9 szamóca. ***** válasza:
100%
ne zavarjon. exemnek se volt sokáig, megoldottuk:)
2011. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se zavarjon.

1. válaszolo: Detto

2011. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek túl romantikus elképzeléseid egy párkapcsolatról :OxDDD
2011. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdj nyugodtan kapcsolatba!!

Nekem van saját szobám, de a szüleim elítélik azokat akik nekem tetszenek és konkrétan nem hozhatok haza senkit, mert apám a kapuig rúgdosná azt aki ide jönne.


ÉS mindíg minden körülmények közt meg lehet oldani ezt a szoba kérdést. Én is mindig a másikhoz megyek, konkrétan volt olyan kapcsolaton, ami fél évig tartott és nem is találkozott a szüleimmel én meg még mindig jóba vagyok a családjával.

:)

17/L

2011. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem sincs saját szobám. de amikor nálunk vagyunk a barátommal, tesómmal meg lehet beszélni, hogy kimegy a szobából, és cserébe máskor engedem őt többet gépezni meg ilyen kis kompromisszumokat kötünk :)
2011. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs külön szobám és ezért nem kezdek párkapcsolatba !

20f (sajnos nem vic)

De van kocsim szóval a leitatott kiscsajok vs fizetős k*rvák között mérlegelek :|

2011. ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!