Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudom, hogy ez a kérdés nem...

Tudom, hogy ez a kérdés nem ebbe a kategóriába való, de itt talán értelmes válaszokat is kapok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem, mert már kb 2 hónapja porblémáink vannak, nem tudtunk találkozni, és azt mondta, már nem szerelmes. Szakított, de én ezt egyszerűen nem vagyok képes feldolgozni. Nagyon szeretem őt, és vissza szeretném szerezni. Az a baj, hogy sokat fogom látni ezután is, és minden rá emlékeztet.
2011. jan. 22. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
ami nem megy kár erőltetni. megmondta a frankót, lépj túl rajta, senkinek se jó ha zaklatod és szenvedsz
2011. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A problémákat akkor kellett volna megoldanotok, most már késő. Valószínűleg átgondolta a döntését, mielőtt szakított volna, és nem akarja folytatni veled.


Ha látod rajta, hogy érez még irántad valamit, vagy nyit feléd, közeledik, akkor van értelme próbálkoznod, hogy újra összejöjjetek, de ha semmi nem utal erre, akkor csak magadat égeted be + még rosszabb lesz neked. De ha azt mondta, hogy nem szeret, akkor erre nem sok esély van.


És lehet, hogy újra elő jönnének ezek a gondok, és megintcsak vége lenne, még több szenvedést okozva ezzel neked.


Szóval én azt javaslom, legyen büszkeséged, és fogadd el a szakítást. Tudom, hogy most nagyon rossz, de már nem tehetsz semmit.


Hagyj magadnak pár napot (de csak párat), amíg kisírod magad, elengeded őt, aztán szépen kelj fel a padlóról, és éld tovább az életed.


Ne akarj mást keresni egyelőre, foglald el magad olyan dolgokkal, amiket szeretsz, legyél a barátaiddal, barátnőiddel, bulizz (mértékkel), stb.


És bár mondtad, hogy sokat fogod látni, próbáld meg minél kevesebbszer keresztezni az útját, amíg még nem múlt el a szakítás hangulata.


Fel a fejjel! Pasi és busz után nem futunk, tudod, lesz majd másik. :)

2011. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Csak az a gond,hogy szerintem ő maga sem volt biztos az érzéseiben... 1 hónapja még iszonyatosan szerelmes volt.
2011. jan. 22. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban szerelmes és nem biztos, akkor csak maradjatok jó barátok! Próbálj a közelébe lenni. Ha valóban szeret téged, előbb-utóbb visszakapod. Ha meg nem, akkor is van egy megbízható barátod, hisz jártatok, tudtok egymásról sok mindent, és akkor valószínűleg egyikőtök sem olyan bunkó, hogy elárulná a másikat.

És szerintem nem kell izgulni. Ha el tudod érni, hogy együtt legyetek barátként, az majdnem annyit ér, mintha kapcsolatotok lenne egymással.


Sok sikert! ;)


Üdv.

2011. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha elakarod felejteni akkor dobjál ki mindent amit tőle kaptál és ami rá emlékeztet!

Ha meg ugy döntöttél hogy vissza akarod szerezni akkor nincs mese mert lehet ha kell akkor meg kell alázkodnod elötte...De ez attól függ hogy miért szakítottatok...ha megcsaltad és azért akkor itt visszaút nincsen!!!!

Gondolj bele ami egyszer tönkre ment az többször is tönkrement!!!

Járj el ismerkedni! járj el a barátokkal!!!Menj sokat bulizni!!!Majd kihevered valahogy!!!Ezen már csak egy másik szerelem segíthet ha tényleg szereted!!!

Sok sikert!Üdv!

2011. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Nem csaltam meg, csak egyszerűen keveset tudtunk találkozni, és emiatt engem hibáztatott...

Meg azt mondta, hogy nem szerelmes, csak szeret.

2011. jan. 22. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!