Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Előre megszerveztem az életem,...

Előre megszerveztem az életem, ez jó? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
Elszeretnék menni a Vendéglátói Főiskolára,de azt mondják nagyon nehéz oda bekerülni,egyik ismerősömet is bepénzelték, pedig kitűnő tanuló volt.Hát én nem vagyok kitűnő és pénz sincs erre,de nekem mindenképp ide kell mennem,most ráfeküdtem nagyon a tanulásra.Aztán szeretnék egy tengerjáró hajóra menni, de mindenki azt mondja, hogy ne, mert kegyetlen munka.. Vagy hotelben messze külföldön a lényeg, hogy semmiképpen nem akarok Mo-n maradni, én beleőrülnék ha itt kéne maradnom.Eszembe jutnak ezek és bepánikolok.Félek, hogy nem úgy sikerül az életem ahogy szeretném.
2009. febr. 3. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem jó mert aztán ha valami nem jön össze akkor nagyot fogsz csalódni.Inkább csak tanulj,és hátha bekerülsz abba a suliba.Pórba szerencse!;)Aztán meg még lehet hogy nem is akarsz hajón dolgozni,lehet hogy változik a terv.Kitudja mit hoz a jövő.Azt meg hogy nem akarsz MO-n maradni azt nem baj ha betervezed szerintem.Ne pánikolj,légy optimista és spontán.
2009. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen jó, hogy vannak céljaid és álmaid. Így legalább van miért küzdened.

Nekem például néhány napon belül el kell eldöntenem, hogy melyik főiskolára v. egyetemre akarok menni, de fogalmam sincs róla! Illetve van, de ahova mennék, oda anyagi okok miatt nem tudok járni. Úgyhogy teljesen tanácstalan vagyok, nem tudok magammal mit kezdeni. Én mindig irigyeltem az olyan embereket, mint te, akik tudják, mit akarnak az élettől, vagy hogy gyerekesen fogalmazzam meg: tudják mik akarnak lenni, ha majd "nagyok lesznek".

Szerintem ne add fel az álmaid, tanulj továbbra is keményen, és akkor van esélyed bekerülni a vendéglátóira! Lehet, hogy nehéz oda bekerülni, de ha már most feladod, akkor biztos is, hogy nem fognak felvenni. Küzdeni kell! Sok sikert!

2009. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kitartóan dolgozni egy célért az remek! De ha rágörcsölsz akkor tutti nem jön össze- ez a természet egyik alaptörvénye...

Legyenek bé döntős terveid is, ha netán olyat dobna az élet, amire nem számítasz. Sikereket Neked!

2009. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2009. febr. 4. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló terveim vannak.Én se akarok ebbe az országba mardni én imádok utazni és be akarom járni a világot!Neked csak ez az 1 életed van!!!!!!!!!!!!!!!!!!Teljesítsd az álmaidat.Ne hagyd már hogy mindenki belszóljon.Mi közük van hozzá?Én nagyon sok mindent elrontottam az életemben és ezen nem lehet már változtatni.szociális fóbiám van,szorongok stb.De meg fogom oldani és hiszek a jövőben te is higgy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Meg tudod valósitani a terveidet.14/L
2009. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!