Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy 18 éves lány vagyok....

Egy 18 éves lány vagyok. Valaki meg tudná nekem mondani hogy miből lehet észre venni azt hogy az ember meg változott esetleg megkomolyodott és azt az ember saját magán is észre veszi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Én onnan vettem észre magamon, hogy változok - komolyodok -, hogy rádöbbentem, nem érzem jól magam abban a társaságban, amiben voltam. Nem jelentet már jó bulit az az életforma, amit képviseltek stb.
2011. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Én magamon nemrég vettem észre, hogy más vagyok, mint eddig. Gondolom nemrég lettél 18, így most valami erős váltásra számítasz, hogy ezentúl majd felnőtt leszel, meg ilyenek. Pedig ez lassan alakul ki. Én már egy ideje nagykorú vagyok (azért nem olyan régóta), és én például abból vettem észre, hogy néha visszaolvastam a naplómat, és elcsodálkoztam magamon, hogy mennyire másként láttam a világot mondjuk egy évvel azelőtt.

Vagy például mostanában volt, hogy egy fiú, akit nagyon szerettem volna megszerezni, de nem sikerült. És el tudom viselni, mindenféle nyavalygás nélkül. Még mindíg nagyon szeretem, de el tudom fogadni, hogy neki nem én kellek. Meg ehhez hasonló dolgok.


Szerintem idővel te is fel fogod magadban fedezni ezeket a dolgokat. Sok sikert hozzá! :)

2011. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, mint az első válaszoló. Kiváltam abból a bizonyos társaságból. Egy ideig hiányoztak, de amikor összefutottunk véletlenszerűen és beszélgettünk, éreztem, hogy nekem erre már nincs szükségem. Kinőttem abból, hogy minden hétvégén csak bulizzak. Ma már inkább itthon maradok a párommal és lazulunk. Nagyon ritkán mozdulunk ki.
2011. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha van kedved egy kicsit olvasni, olvasd el Szabó Magda: Születésnap című könyvét, annyira jól le van benne írva ez a változás. És bár a főhős nem 18, mégis nagyon jól megvilágítja a könyv a dolgokat.
2011. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Adok egy tippet! Fotózd le magad ruhában. Épp abban amelyik aznap nagyon tetszik! A képet rakd el valahova, hogy meglegyen és írj mellé pár sort magadról. Mit érdekelnek, mit gondolsz róluk stb.stb. Egy fél évvel később tégy ugyan így, de úgy, hogy először megcsinálod ugyanezeket és majd csak azután olvasod el a régen alkotott irományt és nézed meg a képedet!

Szerintem fogsz látni változást. A fogalmazás stílusában mindenképpen! És szerintem a ruha sem fog már annyira tetszeni, mint azelőtt.. Ha nem fél évet vársz hanem, mondjuk 2 évet akkor meg aztán megbotránkoztató is tud lenni a régmúlt!:)


Én egy hasonló fórumon találtam meg egy 7 évvel ezelőtti hosszú hsz.-emet és nagyon nagyon mosolyogtam !:D

2011. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az a baj hogy engem sokan gyerekesnek találnak:( Köztük a barátom is meg említette hogy jó lenne ha meg komolyodnák végre. Valahol igaza van és igen amibe vagyok társoság hát igen olyanok akik még csak 16 évesek ebből a társoságból nagyon kiszeretnék már jönni.
2011. jan. 26. 18:58
 7/10 anonim ***** válasza:

1 a barátod ne akarjon megkomolyítani, sőt, valahol inkább örülnie kellene, hogy még "gyerekes vagy" és nem besavanyodott öregember. másrészt azért jöttetek össze mert ő szeret téged, ha meg ő megkomolyodott, akkor várjon rád. főleg ha idősebb nálad

2 akik 16 évesek... ne ez alapján válogass, hanem hogy kikkel érzed jól magad. nincs értelme erőltetni a komolyságot. és ne hagyd el a fiatalabb ismerőseidet (habár 2 év nem sok) hanem keress új komolyabbakat/idősebbeket(ha mindenáron a kor számít)

2011. jan. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Néha már nem érzem azt h szeretne :( 17 éves 18 lesz 3 hónapja vagyok vele és volt egy nagy veszekedésünk 5 napig egymáshoz se szóltunk. Két hete kibékültünk minden tök jól elvoltunk 4 napja bekavartak nekünk és nem bízik meg bennem azt se tudom mért akarja h komoly legyek néha azt érzem h nem felelek meg neki az elvárásainak próbálok hozzá alkalmazkodni de én szerintem egy kapcsolatban mind két félnek kell alkalmazkodniuk egymáshoz és nem csak az egyiknek. Teljesen tanácstalan vagyok nagyon szeretem őt.
2011. febr. 1. 09:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, az utolsó bejegyzésedben mindent leírtál arról, hohy miért kéne dobnod őt. 3 hónap az nagyon kevés, ha ennyi idő után kijöttek a különbségek, mi lesz később?

Nekem a te korodban mindig az volt a mottóm, hogy ha egy pasival bajok vannak, azonnal dobni kell. Fiatal vagyok, minek foglaljam le magam, meg persze őt is.

Szakíts vele a francba, majd jön egy másik, aki sokkal jobb. Tudatosuljon benned, hogy ebben a korban mindenki pótolható. Mindenki. A legjobb barát/barátnő, pasik, az ég világon mindenki. Majd ha leszel huszonegynéhányéves, akkor már érdemesebb elgondolkodni ilyeneken.


Szóval, tudod a szerelem önmagában kevés ahhoz, hogy egy kapcsolat működjön. Én is jártam már így, életem első nagy szerelmével. Dobnom kellett, mert kiderült, hogy egy p*cs. De attól én még szerettem, de hát az van, meg kellett lépni. Sz*r lesz, de hidd el, nem fogod megbánni.

2011. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondják dobjam mert csak ki fog engem készíteni. Tegnap egész éjjel veszekedtünk megint... Ma meg mondtam neki pénteken jöjön le hozzánk és azt mondta nem tudja mit fog még csinálni mondtam neki hogy de meg lett beszélve erre közölt velem hogy nincs kedve meg kérdeztem tőle mért nem akar találkozni és azt írta rá hogy pasz. Kezdek nagyon bele fáradni
2011. febr. 1. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!