Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » FIKCIÓ! Ha biztosan tudnád,...

FIKCIÓ! Ha biztosan tudnád, hogy meghalsz 2012. 01.27.16. 00-kor, milyen változásokat /mit tennél/ idézne elő a hátralévő egy év?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 15:59
1 2
 1/15 Viki233 ***** válasza:
100%
hát akkor nem terveznénk gyermeket, mert mire megszületne szegénykém meg is....és értelmetlen lenne az egész...igyekeznék inkább a családomra koncentrálni.inkább velük lennék többet mint a munkahelyen...
2011. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 szamóca. ***** válasza:
100%

hehe:)

hát elsősorban rengeteg időt tltenék azokkal akiket szeretek. család, barátok. otthagynám a sulit persze, mert minek, azzal is több időm van másra.

felhívnám a fiút, és orrbaszájba szeretkeznénk éjt nappallá téve, ahol csak leeht és ahogy csak lehet.

kipróbálnám az összes dolgot amit lehet, extrém sportok, drogok, stb. nyáron az összes fesztiválra elmennék és vállalhatatlanra innám magam a barátaimmal.

azthiszem amennyire csak tudom megpróbálnám megteremteni a legjobb körülnményeket a szeretteimnek....

külföldre utaznék, ami csak jól esik.

majd halálom napján mondjuk 15:55 kor aranylövéssel kicsinálnám magam, mert mégiscsak én vessek véget az életemnek ha már muszáj.

2011. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szimpi a válaszod. Hasonló dolgokkal tengetném én is napjaimat,és próbálnék szeretteimnek mindent elő teremteni,akár bűncselekmény árán is.
2011. jan. 27. 16:53
 4/15 Cory Rose ***** válasza:
Ugyanúgy csinálnék mindent mint most, azaz tanulnék rendesen. Nem foglalkoznék a halál gondolatával, ha meg kell halnom, akkor ez van, de mivel most is úgy élek, ahogy akarok, nem hiszem hogy változtatnom kellene. Nem csinálnék semmi meggondolatlan vagy felesleges dolgot.
2011. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát én meg biztos, hogy ma felcsináltatnám magam, és szülnék egy gyereket! Én ezért élek, 14 éves korom óta hibernálom magam, mert én az a tipikus anyuka típus vagyok. Nekem muszáj gyereket szülnöm azért élek, hogy anya lehessek! És ha megtudom, hogy 1 év múlva meghalok, akkor most utcu neki. A bátyámnál és feleségénél a legeslegjobb helyen lessz a kisbaba ha én meghalok, szóval ezen sincs para.

2012.01.10. betöltöm a 18at, lessz egy gyönyörű gyermekem, szerető családom. Konkrétan más nem is kell.

A hétköznapjaimat nem iskolában tölteném az is biztos. Elmennék dolgozni és a pénzt félre tenném, a babára, sok dolgot vennék neki, amik velem kapcsolatosak, a kedvenc parfűmöm, írnék neki 1-2 könyvet arról milyen is voltam, milyennek szeretném, hogy ő legyen. Meg azok a tipikus mondatok, amik hétköznap csúsznak ki anyáink száján: Ne cigizz, mert káros! Csak a szerelmeddel szexelj. stb.

Több dobozt csinálnék életkornak megfelelően, és ezeket a bátyámra bíznám, hogy akkor adja neki oda, amikor eléri azt a kort.

Ennyi az én életcélom.

2011. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 szamóca. ***** válasza:
szép és jó kedves utolsó, de ne felejtsd el hgy gyereket az anyák nem saját életük kitöltésére szülnek. felelőtlenség.
2011. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Cory Rose ***** válasza:
Én nem tudom eldönteni, hogy 11:15 ezt most komolyan gondolta-e vagy csak poén. :D
2011. jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 szamóca. ***** válasza:

halál komolyan gondolta szerintem:D

majd kialakul benne a felelősségtudat és rájön hoyg ez mekkora baromság ilyen formában :DD

2011. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Komolyan gondoltam, az egy dolog hogy gyereket nem saját magam miatt szülök.

DE

1. Szeretném, ha utánam is lenne élet, ami belőlem sarjadt. Szeretnék unokákat az egy dolog hogy én már nem leszek itt És szeretnék ükunokákat is.

2. Miért felelőtlen döntés az, amikor nyílt titok a családunkban, ha bármelyikünk is meghal és már lesz gyermeke mi gondozásba vesszük őt. Iszonyatosan jólelkü ember a bátyám, a felesége pedig egy angyal. Én nem segélyért szülök, hanem azért hogy éljen, hogy szerethessem, hogy szerethessék, hogy tegyen valamit az életében ami fontos sokak számára.

HA nem "halnék meg egy éven belül" higgyétek el nem szülnék gyereket. Most biztos nem és addig sem míg meg nem találom azt az embert akinek megszülném. A szüzességemmel ugyan ez a helyzet. Szóval ki a felelőtlen? Szerintem az aki 15 éves korától fogva intenzív szexuális életet él, és temérdek alkalommal kellett esemény utánit bevennie mert egy felelőtlen gyökér.

:)

2011. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Cory Rose ***** válasza:
Ehm.. Hát oké. :D
2011. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!