Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Adnátok néhány tippet? Eléggé...

Ikszdé xD kérdése:

Adnátok néhány tippet? Eléggé sűrgős lenne.

Figyelt kérdés

8.-os vagyok és ma megyünk albumképet csinálni. Lenne néhány kérdésem:


- Viszek egy piros+fehér szoknyát és hozzá egy fehér blúzt...fekete cipővel. Azt szeretném kérdezni, hogy egy piros nyaksálat vigyek? Hogy nézne ki? Illendő?


- Aztán viszek egy rózsaszín pólót ahhoz is vennék egy rózsaszín nyaksálat...Evvel mi a helyzet?


- Aztán viszek egy fehér pólót is, abban vannak ilyen arany színű csíkok, szerintetek egy ugyanolyan nyaksálat vegyek hozzá? Vagy nem kell?



Hülye válaszoktól kíméljetek meg! Aki hamar ad választ felpontozásban részesül.


2011. febr. 3. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném a többieket, Ők milyen ruhában mennek.


Ha alapból is ilyen nyaksál-mániád van /nem szekálásból írom/, akkor nyugodtan. De most csak azért venni felesleges.


Szerintem.


Az első amit írtál az szerintem szuper. Miért kell amúgy 3x öltözni? Az az egy nem lenne elég?

2011. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az albumban, többféle kép lesz rólunk, és mondta a fotós, hogy ne legyen monoton, vigyünk csere ruhát is. Hétköznaponként is szoktam nyaksálat hozdani.
2011. febr. 3. 11:30
 3/14 A kérdező kommentje:

hozdani=hordani


A többiek, szoknya póló, volt aki elkérte a sportanártól a mezt (mert benne vannak az iskola kézilabda csapatában)

2011. febr. 3. 11:31
 4/14 A kérdező kommentje:
És a szoknya esetében, vegyek harisnyát, vagy nem? Olyan lábszínű...vagy egy kicsivel sötétebb...
2011. febr. 3. 11:39
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem lenne jó, ha többen mennétek fotózni egyszerre?

Visztek ruhákat, és meg tudjátok beszélni, ki melyiket vegye fel.

A fotóst is meg tudod kérdezni, hogy melyik lenne jó, ha egyedül mész. Biztos szívesen segít kiválasztani, melyik mutat legjobban a fényképen.

2011. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Öltözz a legjobban, ne úgy, ahogy nem szoktál. Legyen egy mindennapi, egy kicsit kiöltözött, meg egy olyan ami rád vall. Utóbbin vegyél nyaksálat. Nyaksál... van máshol is sál? Nem értem...
2011. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Boccs xD Csak kicsit izgulok :D


Amugy 4-en megyünk képet csinálni. Anyumat felhívtam és ő is azt mondta, hogy vehetem, de legyen olyan is amin nincs rajtam.

2011. febr. 3. 11:46
 8/14 szamóca. ***** válasza:

rozsaszínt pirossal neee...

a többi oké

2011. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 szamóca. ***** válasza:
jah ezt benéztem... midnegy. akkor az összes oké-
2011. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ment a zöld mindenképp! :D


Szamóca: nyugi olyan rossz párosítást azért nem csinálok xD

2011. febr. 3. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!