Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy bármibe...

Miért van az, hogy bármibe belefogok, sosem jön össze? Veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Mindig kitűzök egy célt magam elé, de egy-két hét után biztosan feladom, sőt inkább az ellenkezőjét tenném.

Miért csinálom ezt?

Olyan mintha teljesen az ellentétét akarnám, mint amit célul tűztem ki.


2011. febr. 6. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem mindig ez van.

Most elhatároztam (megint), hogy fogyózni fogok. Tudom, hogy csak akaraterő kellene hozzá, meg is van egy pár hétig, de utána vége.e most elhatároztam, hogy megteszem, és nem adom fel!

Mást nem tudsz csinálni, kitartónak kell lenni, még ha nehéz is. Sok sikert!

2011. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia, nekem volt egy csomó célom, de pár hét leforgása alatt mind meghiúsult, ezek voltak:

1. fogorvos leszek (nem vettek fel az egyetemre)

2. nem leszek szerelmes- az vagyok nagyon

3. elköltözök itthonról- persze , itthon élek

4. lesz jogsim- abbahagytam

5. nyitott leszek mindenkivel- még zárkózottabb lettem

6. lefogyok- hm.. híztam

2011. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem ami célom volt eddig az telyesült is.de nekem ienkor biztoos h ieneket mondanának h csak szimlán szerelmes vagyok meg iesmi majjd biztos elmullik de célt csak akkor tüzz ki magad elé ha biztos h végig tudod csinálni.:D
2011. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!