Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyedül vagyok itthon és...

Egyedül vagyok itthon és olyan félelmetes mit tehetnék hogy leküzdhessem?

Figyelt kérdés

elmúlik aztán megint visszajön ez a dolog:S

18/L


2011. febr. 7. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

jah ne is mond. én, ha egyedül vagyok este itthon szorongatom a pánikgombot, és a gázspray is a közelben van.

De amúgy tudom, hogy butaság.

Kapcsold fel a villanyokat, többet nem tehetsz!


22L

2011. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld elterelni figyelmedet erről! Ne lovald bele magad!Nézz könnyed műsorokat, halgass zenét! Gondoljál olyanokra ami nagyon szép emlék számodra.
2011. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért 18 évesen már nem ártana leküzdeni :) Én kb 12 éves koromig voltam úgy hogy kb mindenhol égett a villany, de főleg a szobámban maradtam :D Hát nem tudom azóta elmúlt laktam már egyedül is. A legegyszerűbb ha szembenézel vele, járkálj a lakásban csináld a dolgod és idővel el is feledkezel róla. Illetve attól is függ hogy mitől félsz, pl hogy néznek téged hogy nem vagy egyedül ilyesmi, én nekem ha ilyen gondolatom támadt akkor valami vicces szituációba képzeltem a helyzetet. Ciki nem ciki volt olyan amikor haverok 16 évesen megnézettek velem egy ilyen rémisztős videót nem tudom mennyire ismerős, kb 4 hónapig visszajött a gyerekkori félelmem, elég durva volt. :D De most már eléggé stabilan mozgok itthon, és úgy szinte mindenhol.
2011. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz egy filmet (de ne az "A Kör"-t).
2011. febr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem igazán értem, hogy mitől lehetne félni otthon... Meg azt sem ,hogy mi változik akkor, ha otthon van veled valaki... És azt is furcsállom, hogy 18 évesen még mindig ilyen képzelgéseid vannak.. Vajon mitől alakultak ki?:( És mi lesz, ha netán egyedül fogsz élni az egyetemi éveid alatt? Vagy a kollégiumi szobádban egy ideig nem lesz lakótársad? Ej-ej
2011. febr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bennem is van egy kicsi, de sajnos nem ennyire intenzív. Pedig milyen jó kis novellát írhatnék róla...
2011. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!