Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy néhány film...

Az normális, hogy néhány film annyira megtud érinteni, hogy nem csak közben, hanem akár utána is sírok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
persze , kivéve ha több hétig , az már lehet kicsit túlzás lenne
2011. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok! Ezt hívják emberi érzéseknek. És hogy normális e? Melyik fajba tartozol? Ja hogy ember vagy.. Hát akkor úgy gondolom normális. Miért akar mindenki jobban hasonlítani egy érzéketlen robotra, mint a maga valójára?..
2011. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jól vagy, utolsó ?

Ne láss már bele olyat a kérdésembe, ami nincs is benne !

2011. febr. 14. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi nem rád értettem. Ez csak egy hozzáfűzés volt
2011. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A képi elemekhez sokszor hozzá illő erősségű és témájú aláfestőzenéket társítanak. Ha úgy érzed olyasmin érzékenyültél el, ami másegyébként nem érintett volna meg, akkor javaslom miután már elmúlt a hatása, akár pár nappal később, tekintsd meg hang nélkül a jelenetet. Még jobb ha kikeresed a zenét ami alatta szólt, ha kiadták külön, és meghallgatod. Így tudni fogod, hogy a gondolatok érintettek meg vagy a filmes effektek ragadtak magukkal. (Nálam többnyire a második szokott bekövetkezni. Mellékhatásként, ha mégsem az lenne, akkor akár hetekig is az jár a fejemben.)
2011. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Persze. Nem vagy ezzel egyedül....ha egy film megérint, én is sírok, amíg a hatása alatt vagyok. Más ismieim is vannak, akik így élnek meg filmeket. Tehát emiatt ne aggódj!:)
2011. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!