Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy vámpír...

Az normális, hogy vámpír akkarok lenni?

Figyelt kérdés
2 napja nagyon rávagyok kattanva a vámpír témára és az akkarok lenni ez normális? és ha az akk hogy lehetek vámpír?
2011. febr. 13. 18:18
1 2
 1/15 szamóca. ***** válasza:
majd kinövöd.
2011. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

am jah normális majd leszoksz róla am a haverom is detto

ugyanez hidd el jövőre már aztse fogod tudni h mi az a vámpír ;D

2011. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Normális, én pl. isten akarok lenni, mert milyen lenne már, hogy csak arra gondolok és van csomó jó cuccom. Nem vagyok beteg, éppen olyan vagyok, mint akik hisznek egy elérhetetlen célban. Tudom hogy sosem leszek isten, és ameddig tudod hogy csak egy kitalált dolog, ami sosem lehetsz nincs gáz, ha eljátszol a gondolattal milyen lenne.
2011. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Ez teljesen normális még nem kezdesz el másokat harapdálni meg ilyesmi;))....nem lehetsy v'mpir,embernek születtel s ebbe belekell törődni,de vannak események pl halloween,jelmezbálok mikor beöltözhetsz annak s mondjuk ez jó móka is;)
2011. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Itt a farsang, most lehetsz vámpír. Amúgy nyugi, legkésőbb 14 évesen kinövöd :)
2011. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Mentifantezsvér ***** válasza:
Jajj énmár minden akartam régebben lenni..vámpír...superman..pókember...vérfarkas...boszorka... de mindet sikeresen kinőttem és most örülök hogy ember vagyok :D ez tök normális :D
2011. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oké. de már 14 vokXD
2011. febr. 14. 16:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a mai fiatal csajokat én 16 vok de :P nem vagyok belebusulva avámpírokba nem kénne olyan gagyi alkonyatokat nézni meg ilyesmi :S tök ratyi mi lenne abb jó hogy vértkéne zabálnod meg hogy nem láthatod sose a napsütést?,
2011. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14 évesen én se nagyon akartam ember lenni:D Annyira vonzott a vámpírok higgadtsága, titokzatossága, hatalma és hogy folyton azt a látszatot keltik, mintha többet tudnának annál, mint amit elárulnak:D Teljesen érthető, hogy magával ragad téged ez a világ, de egyszer észrevétlenül átnyergelsz más érdeklődési területre valószínűleg.
2011. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Mentifantezsvér ***** válasza:
Szerintem az emberek azért vágyakoznak ilyenekre mert még fiatalok és izgalmat akarnak..:D és mi lehet izgibb mint vámpírként suvítani az erdőbe vagy bosziként röpködni egy seprűn vagy esetleg pókemberként hálókon hintázni?:D énis inkább vagytam ilyenekre 14 évesen minthogy otthon üljek sé nézzem a tv-t..:D és ennek semmi köze alkonyathoz meg ilyenekhez :D
2011. febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!