Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a három legidegesítőbb...

Mi a három legidegesítőbb szokásotok?

Figyelt kérdés

nekem az egyik a békáktól való félelem

a másik a sötétségtől való félelem

a harmadik meg hogy nem tudok úgy elaludni hogy nincsen a kispárnám a fejemen.. :D


2011. febr. 18. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:

1)Hogy mindig megmondom ha valami már idegesít

2)Eléggé nyersen teszem ezt

3)Nem érdekelnek a következmények


Pl használd azt a kva keresőt és ne rakd fel ugyan azt a kérdést ami már ezerszer fel van rakva csak más megfogalmazásban.

2011. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

csak akkor tudok elaludni, ha előbb játszok egyet a mobilomon

reggelenként elfelejtem befújni magam parfümmel, és elfelejtem kisminkelni magam

házimunkák során szeretem a munkát félbehagyni, pihengetni, eszegetni

2011. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 haggyámán ***** válasza:

Körömrágás.

Nyafogás.

Néha túl idegesítő tudok lenni.

2011. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mentifantezsvér ***** válasza:

1. Kóros önbizalom hiány és evvel járó dolgok. hangoztatása.

2.kiismerhetetlen kiszámíthatatlan gondolkozás amiért sokan nem értenek meg.

3.Rögeszmésen foglalkoztat más emberek gondolkodási módja kiismerése és néga egykis pszihoanalízist is elvégzek rajtuk amit nem szeretnek xD

2011. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló, tisztára olyan vagy, mint én. : D
2011. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.Önbizalomhiány, mások praktikáival próbáltam meg elnyomni. Sikertelenül xD . Rájöttem, ha csukva a szeemm jó. De ezt nehéz betartani, csellózás, vagy tánc közben :S

2.Mások gondolkodás módjának kiismerése , túlságosan is. Kívülről tudom, melyik barátom mikor hazudik, midenkinél találtvam valamit, amit hazudásnl tesz. Legjobb barátnomnak pl más a hangja xD

3. Nemtörődömség mások érzéseivel, túlsgáosan szókimondó vagyok. A saját érzéseimet leszarom, ha mások kérdeznek valamit nemtudom a válasz.

2011. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Marcsi te vagy az?!
2011. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!