Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen pozitúrában alszol?

Milyen pozitúrában alszol?

Figyelt kérdés

Én hason, fej balra, kezek a test mellett.

Vagy a jobb oldalamon, kezek előre.

:-)


2011. febr. 18. 19:45
 1/10 nyugi,csak én vagyok ***** válasza:

jobb oldalamon, a bal kezem a fejem alatt, a jobb kezem pedig a mellem elött


vagy



hason, fejem jobbra, a kezeim a melleim alatt (mert kéz nélkül nyom)

2011. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Háton, Drakula-pózban. Nem vicc. Vagy az oldalamon, általában ezeket váltogatom.
2011. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem teljesen a hasamon, félig az oldalamon, mintha épp gurulnék a hasamra. amelyik oldalamon alszom, majdnem a hasamra fordulva, azt a karomat teszem a párna alá
2011. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

balra/jobbra összekuporodva (:

de ha nem tudok elaludni mindíg háton, és úgy elalszom

2011. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Érdekes.. Én ha magam alá vagy akár csak a fejem alá rakom a kezemet egyből elzsibbad.. Néha kelek úgy, hogy totál kiment belőle az összes vér és fáj is.. Mindezt azért, mert ráfeküdtem véletlenül..

Amúgy pedig háton szoktam vagy hason úgy, hogy a fejem mindig befelé nézzen..Ha valakivel együtt alszom akár francia akár két egy személy ágyon akkor tuti, hogy nem felé fogok nézni, mert az zavar:D Az meg pláne, ha még liheg is rám:D Én meg rá...:D

2011. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hason, fejem jobbra, az egyik kezem a párnám alatt a másik mellettem.
2011. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mentifantezsvér ***** válasza:
mindenhogy :D ez mindíg függ valamitől.pl ha nyugodt vagyok és jó kedvem van (ilyen sokszor van) akkor háton kezek vagy a fejem alatt vagy melettem. Ha nagyon fáradt vagyok akkor hason mindkét kezemmel a fejem alatt. ha depis vagyok avgycsak rossz a ekdvem akkor oldalt össze gömgölyödve és a kezemmel átfogoma térdem . általános esetbe meg csak simán oldalt egyik kéz fej alatt máősik melettem. :)
2011. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hason, nyílegyenesen, szinte "vigyázzállásban", persze fejem oldalra fordítom. Nekem is kényelmesebb ha a kezem a mellkasom alá veszem, de akkor elzsibbad és azt nem szeretem ezért csak magam mellett hagyom. Számomra sokkal pihentetőbb a hason alvás, és a hátamnak is jót tesz. Néha szoktam háton is aludni, de akkor kevésbé pihenem ki magam, néha reggelre elgémberedik a hátam tőle.
2011. febr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
magzat, felkar könyökhajlításban a fejemen
2011. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bal oldalamon, magzatpózban.

Nem tudom, hogy képesek egyesek hason aludni.

2011. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!