Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek a "végzet...

Hogyan legyek a "végzet asszonya"?

Figyelt kérdés
Sokszor összetörték a szívemet, és most szeretnék a férfiak szemében egy elérhetetlen nő lenni, aki összetöri a szívüket bármikor. Azt akarom, hogy a lábaim előtt heverjenek, le akarom hengerelni őket. A szemem és a hajam szép, igyekszem kiemelni a szépségüket, az arcomról annyit, hogy "különleges", mondhatni szép. Vékony vagyok. Szeretném erősíteni a kisugárzásomat, a stílusom úgy érzem, megfelel arra, hogy megdobogtassam a férfiak szívét. Mit kell még tennem? Nyomot akarok hagyni jó pár férfiszívben.
2011. febr. 20. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
sehogy, miért válnál azzá, amit veled tettek?
2011. febr. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert tudni akarom, milyen érzés.:)
2011. febr. 20. 08:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is az szeretnék lenni...:) Szóval ismerős helyzet! :) Elegem lett abból, hogy a férfiak voltak mindig felettem, és természetesen mindig én szívtam meg. Én most dolgozok az ügyön:) Diéta, mozgás, stb. Bár nem vagyok kövér, túlsúlyos se, de attól még szeretnék formásabb lenni:) Meg végre egy kicsit barnulni, és akkor a hajamat még sötétebbre festeni:) Érdekes egyébként, régebben a világos hajra hajtottam..de mióta ez a célom, azóta valahogy a sötétet jobban favorizálom;) Meg állítólag jobban is áll:D

Mondjuk nekem van valami kisugárzásom, legalábbis a reakciókból ezt szűröm le:) Nem szeretném ha beképzeltnek hangozna, mert nekem is furcsa, de nagyon sokaknak tetszem. Bezzeg ha én belenézek a tükörbe...:S De valahogy mégis:) Imádom azt az érzést, amikor tetőtől talpig végigmérnek, "falnak" a tekintetükkel :P De egyébként hátrány is:S Van egy rakás erőszakos ember, akik a legapróbb flörtöt is félreértik...:S

Egyébként én nagyon szenvedélyes embernek tartom magam, imádok élni;) És imádom az izgalmas dolgokat:P Talán ez lehet a "kisugárzás" titka? Ki tudja..:) De amúgy én sem voltam mindig ilyen:) Az elmúlt pár évben eléggé megváltoztam:)

2011. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!