Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől változhattam meg ennyire?

Mitől változhattam meg ennyire?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy 20 éves koromra más ruhák, hajviseletek, cipők, zenék tetszenek, de én teljesen megváltoztam az utóbbi 1-2 évben. Más az ízlésem az ételeket, italokat illetően, nem vagyok már nyugodt, és türelmes az emberekkel, egyre többször veszem észre, hogy káromkodok (régen soha), és egyre több dolog zavar az emberekben (pl. valaki csámcsog, szürcsöli a levest, helytelenül használja az "-e" kérdőszót), nem vagyok elég toleráns. Régen nagyon visszahúzódó voltam, még ha piszkált valaki suliban, akkor is csak elmentem mellette, mintha semmi sem történt volna, most viszont hamar kiakadok, és megvédem magam és az igazam, kiabálok, és keményen visszaszólok mindenkinek. Mitől lehet ez?
2011. febr. 24. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt, hogy konkrétan mitől lehet szerintem nem lehet megmondani. Tudod mindig minden változik, mi is. Értékeket elhagyunk és újakat képviselünk. Csak a negatív változásaidra tértél ki, miért nem nézed a jókat is? Biztosan az is van. Az önmagunkban vívott harc igazából erről szól, véleményem szerint próbálunk értékes emberekké válni és elhagyni rossz tulajdonságainkat, mert csak azokat vesszük észre, a jókat kevésbé. Minden változik, te is változol.

Ha elutazol valahova egy időre (hónap, év...) és hazatérsz, akkor is mindent másnak érzel, holott ugyan az. Te vagy, aki változott. Ilyen az élet :)

2011. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!