Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért mond engem lelki társána...

Miért mond engem lelki társának, miközben alig beszélünk pár szót egész nap?

Figyelt kérdés
Nem értem... Van egy osztálytársam. Kedvelem és úgy látom ő is kedvel, de majdnem hogy egész nap csak egy két szót szólunk egymáshoz. Másokkal tölti ideje nagy részét. De még is lelki társának tart engem. Ami nekem nagyon jól esik, de nem értem így az egészet...
2011. márc. 4. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

> Miért mond engem lelki társának

Viccből? :D

Jólvan na, elmegyek oda ahová gondolod...

2011. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Viccelt volna?

Nekem egészen komolyan hangzott...

De ha tényleg viccelt, akkor végül is már nincs miről beszélni.

2011. márc. 4. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet érezni,ha valakivel egy hullámhosszon van az ember.Nem tartom kizártnak,hogy lesz köztetek egy erős szál.Ezt értem akár barátilag is.
2011. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:lehet,mással van egész nap,de ha 2 percben veled beszéli meg a komolyabb,illetve a mélyebb érzelmi dolgokat,pl.,akkor már lelki társ vagy!
2011. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!