Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lenne ha most csak ugy...

Mi lenne ha most csak ugy lepattanák otthonrol és szerencsét próbálnák az életben?

Figyelt kérdés

stoppolnák lenne 1 kevés kis pénzem és elmennék akárhova


16/F


2011. márc. 6. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
csak nyugodtan..stoppoljál csak. majd seggbe ... valami pedofil állat. kevés kis pénzed?? tyűűű.. 500 ft-al vegasba vagy hogy gondoltad?? nem egy amcsi filmben vagyunk.xD
2011. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
El fog vinni a Pedomaci.
2011. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 böiler ***** válasza:
52%

Ne is törődj az első válaszolókkal.

Régebben én is eljátszottam a gondolattal. De itt vagyok még mindig sajna. :D

Viszont olyat már csináltam, hogy elindultam egyik haveromhoz, onnan egy kocsmába. Volt nálunk x forint. Mondom neki, irány a Balaton. Zuhogott az eső, csak arra volt pénzünk, hogy sört, cigit vegyünk, de lementünk. Ott voltunk másnap estig. Ilyenek előfordulnak. :)


17/F

2011. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ez mongyuk 100éve f.szán bejött volna.

elszegődnél valahova dolgozni, mongyuk egy mester mellé.

de az a baj, hogy ma már mindenhez papír kell. az a kevés kis pénz meg nem tart ám olyan sokáig az utcán...

2011. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha most csak Úgy lepattanÉk otthonrÓl és szerencsét próbálnÉk az életben?

StoppolnÉk, lenne 1 kevés kis pénzem és elmennék akárhova.


16/F


NE TEDD!!

2011. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a mai világban ez nem működik ilyen egyszerűen:s Túl sok a veszély.

Esetleg ha 3-an mennétek maximum. Akkor talán nem esne bajotok.(de nyitott szemmel kell járni..)

Én is gondoltam rá, sőt még mostanában is gondolok erre sokat:), de egyedül biztos nem tenném meg.Vagy esetleg itt Magyarországon megtehetitek , ha úgy van rá időtök.

Külföldön nehezebb lenne.

18L

2011. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem ne tedd meg,ha otthon vannak gondok(vagy barátaiddal/barátnőddel) próbáld meg megbeszélni vele/velük.Ez nem lenne megoldás semmire.:S

Én is gondolkoztam ezen,de inkább leültem velük és megbeszéltem a problémákat.:))

16/L

2011. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Harinezumi válasza:

Én is szívesen megtenném!XD

De: hiába stoppolnál, sok helyen nem szabad.

Eltartani senki nem fog (hacsak... de ezt hagyjuk), ellenben 16évesen iskolaköteles vagy, állandó munkád szerintem nem lehet, egy albérlet (Budapesten) havi 40-45 ezer, plusz közös költ., plusz rezsi és enned is kell: kb 70ezer havonta, kicsit nehéz nyári munkából összeszedni ennyit.

2011. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!