Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a Mensa IQ próbatesztje 74...

Ha a Mensa IQ próbatesztje 74 lett akkor hülye eee vagyok? Amúgy tök álmosan a 2/3át betippeltem. DE akkor ez most így menyire autentikus forrás?

Figyelt kérdés

jajj szegény érzékeny lelkem ,már várom a sok lelkes hülyézést !!XD


Na jó a biztató szavaknak inkább örülök ehh..


2011. márc. 8. 23:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
na jó kb a felét tippeltem ,amúgy 24 L
2011. márc. 8. 23:45
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is félkómásan éjjel 1-2körül töltöttem ki és nekem 88 lett :D
2011. márc. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az enyém 36 lett, úgyhogy ne aggódj a te eredményeddel. Én nem tartom magam hülyének, sőt sokak szerint, és magam szerint is intelligens, és okos vagyok, de valahogy azok a matematikai feladványok nekem nem sikerültek.
2011. márc. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

én eddig nem találtam sok értelmét az ilyen teszteknek. Ha tudsz önállóan élni, levizsgáztál. Ha nem, akkor megbuktál.

Az élet elég nagy teszt.

Amugy ha ez "rendes" teszt, akkor elég kevés, bár nem ismerem, tehát nem tudok erről mit mondani.


Na megnéztem, ez nem IQ tszt, hanem nyelvi teszt, jó nagy brmomság. Normális tesztet tölts ki, amit egy etióp bevándolró is meg tudna oldani.

2011. márc. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja és a kérdésedre válaszolva, nem tudom, hogy milyen, de ha a felét tippelted, akkor biztos lehetett volna jobb is, szóval átlagos :D
2011. márc. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hülye vagy , csak így tovább!
2011. márc. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Ne tippelgess, annak semmi értelme. Egyszer csináld meg olyankor, amikor friss vagy.
2011. márc. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
96%

Az IQ-tesztek szinte semmit nem érnek.

Ahány teszt (több 100 fajta van), annyi eredmény.

Nem lehet mérni az intelligenciát, hiszen normálisan definiálva sincs, mi az, hogy intelligencia...:-)

Egy-egy speciális képességet (logika bizonyos fajtái) fel tud mérni egy ilyen teszt, de az eredménye akkor is óvatosan kezelendő.

2011. márc. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
most vagy zseni vagyok a tippelésben vagy sz iq teszt összeállítójának semmi humorérzék :X pedig ez utóbbi tárgykörben biztos jobb lennék XD .Kedves utolsó ha nem tippeltem volna lehet khöm ,szal ennyi sem lett volna ,de a kitartásom és PROBLÉMA MEGOLDÓ hozzáállásom 74 kemény pontot vagy mit jelentett. :) majd gyakorolok legközelebb lehet elérem a 75öt is !!XD
2011. márc. 9. 00:24
 10/16 A kérdező kommentje:
bocs uccsó előtti
2011. márc. 9. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!