Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legelviselhetetlenebb...

Mi a legelviselhetetlenebb tulajdonságod szerinted?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 17:52
 1/9 A kérdező kommentje:

Ezt csak te tudod úgy látszik egyedül:P

Senkinek nincs itt ilyen!

2011. márc. 11. 19:05
 2/9 anonim ***** válasza:

Hajlamos vagyok anyáskodni, kioktatni, és nem bírom elviselni,ha nem én "győzök", nem nekem van igazam.

22/L

2011. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mentifantezsvér ***** válasza:
az hogy drámázok :D bolhábol csinálok elefántot..:D mostanság nagyon unatkozok és így teszem izgalmasabbá az életem hogy a nagy semmibúől izgalmas drámt emelek ki :P
2011. márc. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy vannak durva vicceim is, amivel csúnyán meg tudok sérteni másokat.
2011. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gyakran kijavitom az embereket - tudasbeli hibakat vagy csak nyelvtaniakat. Probalok leszokni rola.

Masik meg masok szerint nagyra vagyok magammal, ami azert idegesito mert mar olyanba is belenezik hogy en megint menozom aminek egyaltalan nincs koze hozza... Most erre is figyelek de igy kb semmit nem mondhatok mert mindig koze van ahhoz a temahoz ami idegesiti oket...

2011. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mert engem magamat semelyik tulajdonságom nem zavar. De mások szerint talán az érzéketlenség. Legalábbis párszor a fejemhez vágták már dühösen (itt is) hogy milyen érzéketlen vagyok. De én szeretek az lenni.
2011. márc. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
huuuuuuuu rengeteg... a legelviselhetetlenebb .. elég makacs tudok lenni :D
2011. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán szeretek beszélni, ezért nem lehet velem rendesen beszélgetni, mert mindenre csak azt válaszolom hogy ühüm meg üüm
2011. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Harinezumi válasza:

Mindig mindenkit kijavítok, ha úgy vélem, tévedett.

Mindig mindent meg tudok magyarázni -kapok is emiatt.

Iszonyat sértődékeny vagyok és haragtartó, ráadásul ezt nem mutatom ki, tehát nem adok lehetőséget a javításra.

Folyton hisztizek, hogy felhívjam magamra a figyelmet.

Nem teszek semmit, hogy nekem jobb legyen, és épp ezért állandóan kiakadok. (lásd: előző)

Makacs vagyok, nem szokásom beismerni, ha tévedek.

Hatalmas mennyiségű egóm van.

Manipulatív dög vagyok. És még csak nem is zavartatom magam emiatt különösebben.

Van, hogy elvárom, hogy az emberek sajnáljanak, de ha tényleg sajnálni kezdenek, azt már nem bírja az önbecsülésem.

~Dióhéjban ennyi.

2011. márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!