Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány cm től lehetek modell?...

Hány cm től lehetek modell? 168 vagyok

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 16:23
 1/2 anonim válasza:

Mintha magamat hallanám!!!


Én is 168 vagyok, vékony alkat, 50-52 kg, csak úgy forgolódnak utánam a férfiak, pedig már 30 éves vagyok....

18 éves koromban én is modell akartam lenni, de csak fotómodell lehetsz, vagy erotikus modell, ha tényleg jó alakod van, a baj ezzel az, hogy nem megy szex nélkül, engem a fotós meg akart *** szóval leléptem, és örökre lemondtam erről a munkáról....

Manöken 178cm-től lehetsz, jót derültem azon, amikor előttem egy magas, vékony lánynak azt mondták (174cm magas volt és 51 kiló, 16 éves) ha még nősz 4 cm-t, akkor kapsz munkát, gyere vissza...de ha manöken akarsz lenni, muszáj min. 178 cm magasnak lenni, ez a külföldi "sztenderd". Ha nem a saját fülemmel hallom, nem hiszem el....

Te csak modell hehetsz a 168 centiddel, ruhákhoz, erotikus cuccokhoz, meg még amihez kell, de mondom, ehhez bevállalósnak kell lenni....akkor tényleg sikeres lehetsz

Nekem nem volt gyomrom hozzá, csak azzal fekszek le, akit valóban kivánok, ebben nincs pardon

2011. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát ez tiszta hülyeség:S :Onem is értem ,h miért kell olyan nagyon magasnak lenni a modelleknek?? pedig a 168 nem annyira kicsi főleg ha még magassarú is...:S erotikus dolgokba én nem akarok belemenni..
2011. márc. 12. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!