Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vágynátok erre? (többi lenn)

Nem vágynátok erre? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Egy békés kis városba, faluba egy kisebb nagyobb portán állatokat tartasz a családoddal békességben .Reggel korán felkelsz megeteted az állatokat kiviszed őket stb... édesapáddal közben jot beszélgettek anyu főzi benn az ebédet , dolgozgatunk aztán 1 kicsit kimész beszélsz a barátaiddal stb...


nem pedig ez a rohanó világ..


csak nekem jelentene boldogságot?


2011. márc. 15. 07:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó lenne. Csak a föníciaiak feltalálták a pénzt.
2011. márc. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék a falusi életnek, legalábbis itthon nem. Mindenképp kilépnék ebből a nyüzsgő, zajos világból, és elmennék olyan helyre a szeretteimmel, ahol kevés kapcsolat ér minket a rohanó várossal, de ha körbenézel, rájössz, hogy lassan nincs ilyen hely. A kisebb nagyobb portád mögé lassan egy kisebb nagyobb atomerőmű épülne, mellé egy coca-cola gyár, stb... Ha pedig külföldre mennél, mondjuk halásznak vagy vadásznak, az sem tartana sokáig, ugyanis ahol élő, ehető halak és használható fák vannak, mennek a nagyipari gyárak kitermelőüzemei és egyik napról a másikra a 23 favágó láncfűrészének a hangjára fogsz kelni :/ Sajnos ez a békés élet mindig is csak egy távoli álom néhány ember számára...
2011. márc. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
az előzőnek bár igaza van, de én is nan élnék ilyen helyen, csak mondjuk én a barátommal :$, aki most hiányzik. főleg amikor megint összeveszek anyámmal, akk a legszívesebben elszöknék vele egy hasonló helyre :)
2011. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Egy tanya,önellátás,csendes,nyugodt élet... Dehogynem vágynék rá,minden álmom ez
2011. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én rettentően unnám. Viszont ha mindenképp ez lenne a sorsom, akkor kizárólag egy texasi farmon tenném, annak megvan a feeling-je.
2011. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utálnám. El sem tudnám képzelni máshol az életemet mint akármelyik nagyvárosban. Nekem mikor azt mondják, Bp. milyen rohanó meg minden, azt sem értem. Szerintem még Bp. is teljesen nyugis hely (belvárosban élek pedig). Szóval én úgy tervezem, majd valamelyik külföldi fővárosban fogok élni sulik után.
2011. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én kirándulnék, és estefelé sütögetnék egy hegytetőn.
2011. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
És a délutáni napsütésben, kellemes langyos szellő fujdogál, sül a grillen a husi, hallod a madarakat, a tücsköket... Én ha ki akarok kapcsolni, akkor mindig ilyesmit képzelek magam elé és ha nagyon figyelek "befelé", szinte érzem annak a szellőnek a jó illatát.:)
2011. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó lehet, csak nem tudsz belőle megélni. Meg a másik az, hogy tanyán rengeteg betörés van, meg ellopják az állatokat/terményt éjjel, stb. Szóval én nem mernék.
2011. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha mondjuk a lótenyésztés kifizetődő lenne simán.lenne egy lovardám tele szép lovakkal mindennap mennék az erdőkbe lovagolni szívnám a friss levegőt.én mondjuk visszasírnám a régi világot.lehet h az emberek mindent kézzel müveltek csináltak meg de nem hülyültek bele és akkor még az emberek is összetartóbbak voltak és megbecsültek mindent.
2011. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!