Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, ha nekem a depressziós...

Baj, ha nekem a depressziós emberek szimpatikusak, az ő társaságukat keresem?

Figyelt kérdés

Az a 'baj' velem, hogy mindig az antiszoc, depressziós emberek társaságát keresem... Ők szimpatikusak nekem.... persze mások is, de ők nagyon

van pl egy o.társam, akit eddig nem bírtam, mert egoista és bunkó, de fb-on a profilképe nagyon depis, ezért figyeltem, és tényleg elég lehangolt (igyekszik nem mutatni) és máris sokkal rokonszenvesebb, szinte már szertem... :S

mi lehet az oka?

normális ez?

14/l


2011. márc. 21. 21:54
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem, csak az boldog, aki üres. A normális ember mind depressziós, mert nem tudja feldolgozni, hogy ilyen szar az élet. Ez a normális gondolkodás.
2011. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

uhh, akkor engem imádnál..

amúgy nem tudom lehet én is ilyen vagyok, vagy csak szimplán a "vidám" emberekkel nem tudok beszélni? Ha valaki örül és megosztja velem akkor tényleg nagyon örülök hogy ez meg az meg amaz, de egyszerűen nem tudok nevetni, még csak mosolyogni se igazán. Abból inkább vmi vicsorgás lenne. Mondjuk egy másik depressziós személlyel azért tudnék jobban beszélni mert talán megértené miről beszélek..vagy nem tudom.

18/L

2011. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első:

egyetértek... az írásod alapján te is depressziós vagy...

nem?

2011. márc. 21. 22:37
 4/7 anonim válasza:
Első vagyok. És depressziós, igen.
2011. márc. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem akarsz beszélgetni?
2011. márc. 23. 06:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon depis vagyok, de aki nincs benne nem érti milyen.
2011. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként én is benne vagyok :'(
2011. márc. 23. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!