Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! Titeket taszít ha egy...

Kicsinyuszi hopp :D kérdése:

Fiúk! Titeket taszít ha egy lány fogszabályzós, vagy kifejezetten szexinek tartjátok?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, mert nekem most lesz majd két hét mulva.:) Akinek bejön, annak milyen színű tetszene legjobban?:) Sokat segítenétek, köszike előre is. :$
2011. márc. 22. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Baromságokért aggódsz...20 éves fiú létemre van fogszabim és ha hiszed ha nem fél méteres vigyor ül mindig a fejemen.

Az meg nem is érdekel ha egy lánynak van fogszabija...az legyen a legkisebb probléma.

Esetleg tanácsként, ha talizol egy fiúval ne kezd rögtön a fogszabit osztani, hogy milyen kaka meg kényelmetlen. Ez őt nem érdekli...

2011. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Viccelsz? :D

Akkor bukott rám a legtöbb srác!!!


Nincs is annál romantikusabb, amikor a Hold fénye megcsillan rajta, csak esőben ne nevess, mert belecsap a villám! :)

Annyit lehet hülyülni ezen. :) Ne parázz!!!


Mellesleg az a tény, hogy van fogszabit, az tükrözi, hogy adsz magadra, és arra, hogy szép legyen a mosolyod.

Nem tehetünk aról, hogy milyen fogakkal születünk, arról viszont igen, hogy teszünk-e azért, hogy szebbek legyenek.


Legyél rá büszke, és mosolyogj bátran!!!!! :D

2011. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A húgom imádja, neki már most le fogják venni júliusban, de nem szeretné, mert már nagyon megszokta.Hogy milyen színű?Lényegtelen, amilyenre te szeretnéd.Ezt minden alkalomkor, amikor mész kicserélik és olyankor te mondod majd meg hogy milyen színű legyen.Télen a meleg színek feldobnak.Tesóm a színeset szereti a legjobban, most meg lila és rózsaszín van neki.Egyiken ilyen, a másikon olyan!
2011. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van, fiú vagyok. igazából nem befolyásol semmit egy lányon, nem attól fog tetszeni, vagy esetleg nem tetszeni. amúgy én ugyanúgy mosolygok meg minden, pont nem érdekel ki mit gondol. nekem lesznek szépek a fogaim nemsokára, nem nekik.
2011. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, nekem nincs, viszont nekem bejönnek a fogszabályzós lányok =) A szín meg nekem mind1.
2011. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem taszító. Most ha ránéz az ember egy lányra, aki fogszabályzós, nem fogja azt mondani, hogy: Hú de dögös az a csaj, bár várjunk csak.. fogszabályzója van.. uhh.. inkább mentem..

Semmi baj vele, igazat mondanak ez előttem írók.


Kifejezetten szexinek azért nem mondanám xd


18/f

2011. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nem tudom mennyire emlékeztek de régebben mekkora előítéletek mentek már a szemüvegesekről. Most meg? Egyik lány ismerősöm mondta tud olyan lányról akinek semmi problémája nincs a szemével mindössze ilyen divatszemüveget hord nulldioptriával vagy mivel. Mellesleg a modernebb szemüvegek egyes lányokon kifejezetten jól állnak.


Fogszabályzóról meg annyit ha nem is tetszik valakinek, de legalább elkönyvelheted hogy teszel valamit azért hogy szépek legyenek a fogaid. Ahogy elnézem a mostani tőlem fiatalabbakat igenis ráférne sok emberre a fogszab.



(kieg.: Van színes fogszabályzó? le vagyok maradva :D )

2011. márc. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Dehogyis, én kifejezetten imádom. Járunk?
2011. márc. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem a fogszabályzója színes a húgomnak, hanem a gumi amiket belerak a brekettekbe és azt minden alkalommal kicserélik neki, amikor megy ellenőriztetni/húzatni rajta/vagy ha ívcsere van.Majd most leveszik neki júliusban és rögzítőt kap a foga hátuljára.Elől már nem fog látszani neki semmi.
2011. márc. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszike.:)

Nem, nem parázok azon hogy milyen szar lesz vagy ilyenek.:) Nem is akarom fiú előtt szapulni a fogszabályzót...:)

Csak felmerült bennem, hogy mi van ha másokat ez taszít...

Mert így lányként én valakin kifejezetten szexinek találom, másokon viszont undorítónak... :|

Szóval remélem nekem majd jól fog állni, örülnék neki.:) Nem akarom pont akkor elcseszni a pasizási lehetőségeimet, amikor gimibe megyek..:D

2011. márc. 23. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!