Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valami tudományos elnevezése?

Van valami tudományos elnevezése?

Figyelt kérdés
Keveset alszok. Éjjel 1-2óra fele alszom el. de reggel 7kor kelek (suli). És nem vagyok fáradt vagy ilyenek. Ez lehet valami betegség? Csak akkor vagyok fáradt, ha buliztam, vagy meg vagyok fázva...
2011. márc. 23. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Passz ezt dokitol kerdezd meg.

Lehet hogy csak szimplan jol kapod el az alvasi fazisokat es nem mely alvasbol kelsz 7-kor.


Am ne szokj hozza - gondolom meg gimis vagy hogy 8-ra mesz mindig suliba- mert fiatal vagy es jol birod az ejszakazast, de kesobb nem lesz igy.


Legjobb bnom es e. Is ilyenek voltu k most meg alig tudom managelni az idomet mert egyszeruen kell a 8 ora alvas, maskepp nem tudok tanulni, figyelni az egyetemen olyan vagyok mint egy hulla meg kave utan is...

Oregszunk xD

2011. márc. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz a választ! 9edikes vagyok... :D
2011. márc. 24. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!