Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » El akarok tűnni, megláttam a...

El akarok tűnni, megláttam a GYK-t, gondoltam felteszem itt a kérdést. Normális ez?

Figyelt kérdés

Röviden:

19 éves férfi vagyok, most végzős. Jövőre megyek egyetemre. Nincs bajom úgy különösebben az emberekkel, nem vagyok az "engem mindenki utál" című sírós punci, egyszerűen csak elegem van az emberek képmutatásából. Régóta nagy vágyam, hogy nevet változtassak és eltűnjek egy másik országba, örökre, nem is szeretnék visszajönni. Meg nincs is senkim itt. Ahogy mondtam, iskolába járok, de emellett dolgozom is, van annyi pénzem, hogy most is akárhova el tudnék tűnni, hogy ne kelljen többé előjönnöm, szóval a pénz enm gong. Azt tervezem, hogy egyetem után meg is csainálom ezt. Vélemények? Nők, férfiak, csajok, fiúk, idősek meg öregek is, várom válaszaitokat! Ha érdekel valami, részletek kérdezzetek.:)


2011. márc. 27. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem beleléptél abba a "korszakodba" , amikor keresed, hogy ki is vagy valójában. Nem vagy elégedett a mostani életeddel, és más szeretnél lenni. Nevet akarsz változtatni, külföldre menni, valószínűleg teljesen új életet akarsz kezdeni. Ebben nincs semmi rossz, de szerintem nem muszáj pl a neved megváltoztatni. De ha az emberek zavarnak, pontosabban a viselkedésük, az ellen nem tudsz mit tenni, ugyanis mindenhol vannak emberek.

Én azt ajánlanám, hogy utazgass egy kicsit, aztán menj el továbbtanulni. Ha arra jutottál, h jó ott neked ahol vagy, maradj és éld tovább az életed. Vagy menj el külföldre tanulni. De a név változtatás az túlzás.

2011. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menj, utazgass, ismerj meg mindent, de zűrös ügyekbe ne keveredj csk azért mert úgysem tudják ki vagy! nevet ne változtass. mi van ha külföldön megismersz egy lányt akivel össze akartok házasodni aztán ottjön hogy bocsi engem nem is így hívnak..meg amúgy is bajba kerülhetsz. szóval hajrá! ( ha londonba més lécci hozz nekem cadbury-t!)
2011. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon irigyellek és sok sikert! Én is gondolkodom sokszor rajta, de nekem van családom és némileg visszatart. Az is benne van ám, hogy újból nem fogod találni a helyed, akkor mi lesz? 38N
2011. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó neked remélem sikerül megvalósítanod az álmod hogy az lehess aki vagy!

Én is szívesen elvágyódom máshova, csak én még ezen a bolygón sem érzem magam jól.. De más országban talán jobb lenne, mint itt... TUdod rossz időben, és rossz helyre születtünk. :)

2011. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kis félreértés van, nem teljesen írtam le a dolgot. Igazából nem az a baj, hogy nem találom a helyemet. Megvan a helyem, csak az a helyzet, hogy volt egy idő, amikor nem volt meg és ez bennem maradt. Én egy „gyökér, kretén” voltam és ezért nem szerettek az emberek, illetve mert nem néztem ki jól. Mostanra megváltoztam és sajnos népszerűbb lettem a lányok körében is. Azért írom, hogy sajnos, mert a képmutatás, az undorító felszínes viselkedés, amivel bántak velem, bennem maradt.


Ha ránéznek egy emberre és nem néz ki jól (istenem, 16 évesen mégis hogy lenne férfias?) akkor ő gyökér, senki, meg ha nem megy minden hétvégén berúgni a haverokkal, akkor nem is számít embernek. Most meg hogy másképp nézek ki, körbeugrálnak? Hányok ettől. Ha szeretnek valakit, akkor ne azért szeressék, mert így meg úgy néz ki, hanem mert amilyen ember.


Persze lehetnék feledékeny és mondhatnám, hogy jah felnőttem, most engem szeretnek a lányok, mégis mi a francért panaszkodom, és lehet hogy ez lenne a helyes. Viszont így leköpne a tükör reggelenként, hogy most azok az emberekkel vetetem magam körül, akik egyébként le sem szarnának és emberileg nem értékelnek.


Ezért szeretnék elmenni innen, hogy megismerjek olyan embereket, kultúrákat, ahol nem a részegség meg a „minden sarkon megdugunk minden nőt csak mert szőr nő a pofánkon és jól nézünk ki” a menő, hanem az emberi értékek, az ahogyan a barátainkkal bánunk vagy bárki mással.


Hozok cadbury-t, tavaly voltam Londonban, én is ettem, imádom.:D

2011. márc. 28. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Huh, ha tudnád, hogy mennyire egyetértek veled. Én már 14 évesen megtapasztaltam ezt. Szomorú és idegesítő. Én is 19 vagyok, de már befejeztem a sulit és pontosan azt csináltam, amit te tervezel. Elhúztam egy időre az országból, részben, hogy lássam más országok értékrendjét, részben, hogy le tudjak tisztázni magamban mindent, úgymond káros külső behatások nélkül. Szerintem indulj te is neki. Sok szerencsét és szard le a barmokat. Én is, ha szépen vagyok felöltözve, csinosan áll a hajam, ki vagyok smineklve rögtön mindenki jön és bohóckodik velem, de ha csak egy melegítőben találok közösségbe menni, akkor nem fordítanak rám akkora hangsúlyt. Komolyan mondom, elég gáz.

Na, be is fogom, szép napot neked. :)

19/L

2011. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, írhatnál egy PM-et.
2011. ápr. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!